COVID-19 на Прикарпатті. Розгорнуть 70 додаткових ліжок та виділять 5 мільйонів гривень на кисень

COVID-19 на Прикарпатті. Розгорнуть 70 додаткових ліжок та виділять 5 мільйонів гривень на кисень

COVID-19 на Прикарпатті. Розгорнуть 70 додаткових ліжок та виділять 5 мільйонів гривень на кисень
. Фото: Суспільне Карпати

У лікарнях Прикарпаття розгорнуть 70 додаткових ліжок для хворих на коронавірус. Також медзакладам виділять п'ять мільйонів гривень на оснащення киснем. Таке доручення під час засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дав голова Івано-Франківської оласної державної адміністрації Андрій Бойчук, пише Суспільне Карпати.

"Доручаю департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації розгорнути 70 додаткових ліжок у закладах охорони здоров'я області для хворих на коронавірусну хворобу, департаменту фінансів ОДА вирішити питання, щодо виділення Департаменту охорони здоров'я коштів у розмірі п'ять мільйонів гривень для забезпечення киснем ліжок та медичного обладнання", - сказав Андрій Бойчук

Також голова ОДА також зобов'язав головного державного санітарного лікаря області Руслана Савчука вжити заходів щодо збільшення кількості проведення тестувань методом ПЛР та ІФА.

Головам районних та державних адміністрацій, міським головам та головам територіальних громад Андрій Бойчук доручив посилити контроль за обмеженням проведення масових заходів за участю більше ніж 20 осіб, і обов'язковим масковим режимом у громадських місцях.

Окрім цього, Андрій Бойчук доручив посилити інформаційну та роз'яснювальну роботу серед населення області, відповідно до вимог протоколу.

"Головному управлінню Національної поліції в області доручаю посилити контроль за регулярними та нерегулярними перевезеннями пасажирів за дотриманням масковго режиму. Управлінню Держпродспоживслужби в області зобов'язую посилити контроль у закладах харчування, торгівлі, на ринках області за дотриманнях карантинних обмежень та збільшити кількість моніторингових груп для проведення перевірок," - заявивАндрій Бойчук.

Він також зазначив, що варто звертати увагу на стоячі та сидячі місця в автобусах.

"Стоячих місць не має бути, скупчення повинні бути припинені", - сказав Андрій Бойчук і додав, що ситуацію треба регулювати.

Члени комісії одноголосно ухвалили рішення про посилення заходів, передбачених Постановою КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", а саме:

  • обмежити проведення масових заходів за участю більш як 20 осіб;
  • заборонити здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння;
  • обмежити проведення дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, публічних подій;
  • посилити контроль за масковим режимом у громадських місцях.

Читайте також

На початок