Новини

Фехтування на Суспільне Спорт

"Я дуже хотіла цього". Харлан пригадала емоції під час виграшу четвертого "золота" чемпіонату світу
Новини в Україні
Ольга Харлан: На прикладі Італії українці мають зрозуміти, що все серйозно. СУСПІЛЬНЕ | ІНТЕРВ'Ю Ексклюзивно Новини в Україні
"Наша мрія перенесена на рік". Ольга Харлан емоційно відреагувала на рішення щодо Олімпіади Новини в Україні
Спортсмени – теж люди. Ольга Харлан пригадала історію з Зібровим та як потрапила до “алкорейтингу” Новини в Україні
Перша в Україні. Шаблістка Ольга Харлан стала прототипом ляльки Барбі
Перша в Україні. Шаблістка Ольга Харлан стала прототипом ляльки Барбі Новини в Україні
Харлан розгромно перемогла росіянку й виграла Гран-Прі в Канаді
Харлан розгромно перемогла росіянку й виграла Гран-Прі в Канаді Новини в Україні
Шаблістка Ольга Харлан продовжує переможний хід на міжнародних змаганнях з фехтування. У канадському Монреалі вона здобула 25-ту в своїй кар'єрі нагороду турнірів категорії Гран-Прі.
Шаблістка Ольга Харлан перемогла на Кубку світу
Шаблістка Ольга Харлан перемогла на Кубку світу Новини в Україні
Українка здобула “золото” етапу Кубка світу з фехтування на шаблях, який триває в Солт-Лейк-Сіті (США). У фіналі вона впевнено впоралася з китаянкою.
У Лозанні українську фехтувальницю відзначили нагородою Міжнародної федерації
У Лозанні українську фехтувальницю відзначили нагородою Міжнародної федерації Новини в Україні
Шаблістка Ольга Харлан за підсумками сезону 2018/19 очолила загальний залік Кубка світу. За це досягнення спортсменка була відзначена Міжнародною федерацією фехтування (FIE) на щорічному конгресі в швейцарській Лозанні.
Український шпажист здолав росіянина і виборов "золото" Кубка світу
Український шпажист здолав росіянина і виборов "золото" Кубка світу Новини в Україні
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start