Новини — Фехтування на Суспільне Спорт

Українські фехтувальники вибороли "срібло" у шпазі на Кубку Європи у Німеччині
Новини в Україні
Ольга Харлан вперше виступила на міжнародному рівні після Олімпіади-2020: результат Новини в Україні
Ольга Харлан уперше з Олімпіади-2020 візьме участь у змаганнях: коли повернеться лідерка збірної України з фехтування Новини в Україні
Українські шпажисти здобули командну "бронзу" в драматичному фіналі етапа Кубка світу в Парижі Новини в Україні
·
Збірна України здобула три медалі на чемпіонаті світу з фехтування серед кадетів та юніорів Новини в Україні
Україна здобула "срібло" і "бронзу" у фехтуванні на шпагах на кадетському чемпіонаті світу Новини в Україні
Кадетська збірна України з фехтування здобула ще дві медалі на чемпіонаті світу, що проходить в ОАЕ. У змагань серед дівчат у шпазі Україна виборола "срібло", тоді як серед хлопців - "бронзу".
Україна вперше в історії здобула особисту медаль юніорсього чемпіонату світу в жіночій рапірі Новини в Україні
На юніорському чемпіонаті світу з фехтування в Дубаї, ОАЕ, визначилися призерки жіночої рапіри. Нагороду в категорії юніорок вдалося здобути українці Катерині Буденко. Як фехтувальниця здобула історичну медаль для України.
"Ворог номер один". Олімпійський чемпіон з фехтування Григорій Крісс – про РФ та її спортивний бан Новини в Україні
Колишній український фехтувальник і тренер Григорій Крісс поділився своїм ставленням до росіян і прокоментував усунення їхніх спортсменів від змагань.
Українська фехтувальниця відмовилася вийти на бій з росіянкою. Це спричинило скандал та її булінг Ексклюзивно Новини в Україні
·
Команди відмовились фехтувати з Росією на чемпіонаті Європи - РФ знялась зі змагань Ексклюзивно Фехтування
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо