Юрій добровільно доєднався до лав ЗСУ з початком повномасштабного вторгнення. Захищав з побратимами Донеччину та Луганщину. Брав участь у боях за Соледар, Андріївку, Кліщіївку. Восени минулого року під час оборони Бахмута дістав тяжке поранення. Як відновлюється у реабілітаційному центрі Дніпра — розповів Суспільному Донбас.
"Це сталося під час переміщення з сапером. На передньому "краї" прилетів рандомний 120 (калібр снаряда — ред.) і у сапера здетонував весь рюкзак з протипіхотними мінами. Найкритичніше було — в шию і хребет. Ще на руці нерви зачепило, але найкритичніше — це хребет".
24-річний боєць Юрій поранення дістав під Бахмутом у листопаді минулого року. Розповідає, був командиром розвідгрупи.
"Коли я прийшов до тями, я не міг ходити, ворушити ногами, нічого не відчував. А зараз я починаю щось відчувати та можу ходити. Якщо дуже-дуже працюватиму над цим, то, приблизно, зможу, як раніше ходити. Але це поранення в хребет, воно не залишається без сліду", — говорить боєць Юрій.
Військовослужбовець ЗСУ Юрій на позивний "Глюк". Кадр з відео Суспільне Донбас
Військовий говорить, проходив реабілітацію в Києві, зараз — у Дніпрі. Відновлення може зайняти від року до двох.
"Ми ходимо, ми боксуємо, опановуємо "драбинку": вверх, вниз. Опановуємо милиці та на доріжках бігаємо. Ну, як бігаємо, — ходимо. Я ходжу", — говорить військовий.
Військовослужбовець ЗСУ Юрій на позивний "Глюк". Кадр з відео Суспільне Донбас
Всі ці зусилля, зазначає Юрій, аби мати змогу повернутися у військо захищати Україну.
"Мій батальйон, мій командир на мене чекають. Так, звичайно, я не буду вже командиром розвідувальної групи, але я зможу, як мінімум, повернутися до штабу або на якусь іншу посаду. Краще б війни, звичайно, не було, але якщо вона є, то я буду до неї так ставитись", — говорить Юрій.
Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram