Позиційні переміщення та вуличні бої. Ситуація поблизу міста Часів Яр: дані речника 26-ї бригади

Позиційні переміщення та вуличні бої. Ситуація поблизу міста Часів Яр: дані речника 26-ї бригади

Російське командування "перетасовує" підрозділи на фронті поблизу міста Часів Яр, що на Краматорському напрямку. Також сили РФ продовжують тиснути з півдня на Часів Яр, атакуючи українські позиції в районі Кліщіївки та Андрівки, і штурмує в районі мікрорайону "Канал", де тривають бої.

Про це в етері Суспільного розказав начальник пресслужби 26 артилерійської бригади Олег Калашніков.

Зайти до Часового Яру з півдня армія РФ не може, з цього флангу — українські військові продовжують відбивати атаки в районі Кліщіївки та Андріївки, розказав Калашніков.

"Вже другий тиждень саме тут хочуть мати якісь здобутки. Однак він (ворог — ред.) отримує відсіч, отримує загиблих, отримує втрачену техніку. І одночасно на деяких позиціях наші захисними просувають і відбивають навпаки його".

Водночас окупанти штурмують місто з іншого боку — мікрорайону "Канал", додав речник 26-ї бригади.

"Намагається продовжувати штурмові дії мікрорайону "Канал". Це сам Часів Яр. Тут тривають бої. Тривають і вуличні бої, як вже було видно з відео "Кракена". Однак ворог не може просунутись, він не може просунутись до каналу Сіверський Донець – Донбас".

Перегрупування сил РФ на фронті: що відбувається біля Часового Яру

"Посилили розвідувальні дії наших позицій. Намагаються перетасовувати свої підрозділи на нашому відтинку фронту. Є така інформація, що 83-я бригада, скоріш за все, переміщена на Харківський напрямок. Показують, що вони і там, і там є", — пояснив Калашніков.

"Він (ворог — ред.) зараз робить такі внутрішні позиційні переміщення, намагається виробити власну стратегію. Ми можемо спостерігати, класичні, піхотні штурми невеличкими групами. І час від часу від також залучає броньовану техніку".

Речник бригади також додав, що в їхній зоні відповідальності зменшилась кількість ударів керованими авіабомбами. Наразі фіксують до 20 ударів російських КАБ, водночас були періоди, коли біля Часового Яру налічували за день 30-40 авіабомбових ударів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок