Правоохоронці встановили особу українського військового, якого окупанти обезголовили у Донецькій області

Правоохоронці встановили особу українського військового, якого окупанти обезголовили у Донецькій області

Особу українського військового, якого окупанти вбили на Донеччині, замість того, аби взяти в полон, встановили. Також відомі дані російських командирів, які віддали наказ обезголовити українця.

Про це повідомив генпрокурор Андрій Костін.

"Встановлено особу захисника України, про жорстоке вбивство якого на Донеччині стало відомо вчора. Наразі ми не можемо назвати його імені, адже тривають процедури для остаточного підтвердження його даних", — написав генпрокурор.

Костін повідомив, вдалося ідентифікувати російських командирів, потенційно відповідальних за обезголовлення українського захисника.

18 червня генпрокурор повідомив, що російські окупанти у Донецькій області обезголовили українського військового. Пошкоджений броньований автомобіль, на якому знаходилася відрізана голова захисника, виявили Сили оборони під час аеророзвідки. За даними генпрокурора, російські командири віддали наказ не брати в полон українських військових і вбити їх.

За цим фактом почали кримінальне провадження за статтею — порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок