"Люди їм не потрібні": навіщо РФ запровадила особливу зону на кордоні з окупованою Луганщиною – деталі від ОВА

"Люди їм не потрібні": навіщо РФ запровадила особливу зону на кордоні з окупованою Луганщиною – деталі від ОВА

Керівництво РФ запровадило 5-кілометрову особливу зону на кордоні із окупованою частиною Луганської області. Там посилили перевірки на в'їзд до Росії для людей, що мешкають в зоні російської окупації.

Про це у Telegram розповів начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

Створення зони ініціював губернатор Ростовської області Росії Голубєв для "протидії терористам, екстремістам, незаконному переміщенню зброї та боєприпасів", розповів Лисогор. За його словами, окупаційна влада порушила обіцянки, які давали під час псевдореферендуму восени 2022 року.

"Пообіцяли по закінченні псевдореферендуму скасувати перевірки жителів окупованої Луганщини на кордоні з рф. За два роки росіяни посилили кордони із окупованими територіями Луганщини та Донеччини двічі. Два рази вказавши, що твердження «один народ» – лише примхи пропаганди. Люди їм не потрібні", — написав начальник ОВА.

Знаходитись та пересуватись у 5-кілометровій зоні можна лише із документами, які засвідчують особу. Для того, щоб потрапити до 100-метрової зони, потрібно за 12 годин до в'їзду повідомити російське ФСБ, розповів Лисогор.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок