Російські війська обстрілюють Часів Яр на Донеччині фосфорними снарядами: за тиждень з міста евакуювали 10 людей

Російські війська обстрілюють Часів Яр на Донеччині фосфорними снарядами: за тиждень з міста евакуювали 10 людей

Ексклюзивно
Часів Яр, Донецька область, зруйнований будинок у місті Часів Яр, листопад 2022 року
Часів Яр, Донецька область, зруйнований будинок у місті Часів Яр. Жінка проходить повз уламки зруйнованого будинку після нещодавнього авіаудару Росії на Донеччині, Україна, 27 листопада 2022 р. Фото: АР

З Часового Яру у Донецькій області за тиждень евакуювали близько десяти місцевих жителів. В громаді залишаються 690 людей. Сьогодні евакуації не було, бо люди, які записались на виїзд, відмовились їхати.

Про це Суспільному Донбас розповів начальник міської військової адміністрації Часового Яру Сергій Чаус.

"Через діяльність дронів евакуювати людей складно. Кількість охочих виїхати з міста не дуже збільшується, від однієї до трьох осіб подають заявки. Сьогодні ті, хто подавались — відмовились їхати. Це літні люди. Вони не вийшли", — уточнив Сергій Чаус.

За його словами, у місті переважно залишаються люди старше 65 років, але є молодь, їх дуже мало.

"Ситуація у місті стабільно важка. Вже фактично третій тиждень пік і він не зменшується, але і не збільшується. Фактично весь минулий тиждень російські військові обстрілювали місто фосфорними снарядами, дуже багато таких обстрілів було по приватному сектору, цього тижня — частково по гаражах та приватному сектору. Внаслідок цих обстрілів постраждалих не було", — каже начальник МВА.

Від початку цієї доби, за словами Сергія Чауса, травмованих та загиблих внаслідок обстрілів немає. Населений пункт російські війська обстрілюють з усього наявного озброєння.

"Гуманітарну допомогу та хліб у місто фактично завозить військова адміністрація, бо ми розуміємо ситуацію та їдемо самі знаючи куди і що веземо", — зазначив начальник місцевої МВА.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок