Хочуть захопити до 9 травня, вийшли до околиць міста Часів Яр, та були знищені: Сирський — про ситуацію

Хочуть захопити до 9 травня, вийшли до околиць міста Часів Яр, та були знищені: Сирський — про ситуацію

Головнокомандувач ЗСУ Сирський
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. Головнокомандувач ЗСУ/Facebook

Російські війська зосереджують зусилля для прориву оборони західніше Бахмута, щоб вийти до каналу Сіверський Донець – Донбас і захопити Часів Яр. Російське воєнне керівництво поставило задачу взяти місто до 9 травня. Піхоті окупантів вдалось вийти до мікрорайону "Новий", проте їх знищили.

Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський вранці 14 квітня.

"Ворог зосереджує зусилля для прориву нашої оборони західніше Бахмута, виходу до каналу Сіверський Донець - Донбас, оволодінні населеним пунктом Часів Яр, створенні умов для подальшого просування до Краматорської агломерації", — йдеться у повідомленні Сирського.

Він додав, що армія РФ використовує чисельну перевагу, а також "різноманітні мотиваційні чинники, у тому числі і розстріли". Деяким підрозділам окупантів вдалось вийти на околицю міста: "Окремі групи піхоти противника вийшли до мікрорайону "Новий", але були знищені ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії".

Мапа Часів Яр, 14 квітня 2014 рік
Мікрорайон "Новий", околиця міста Часів Яр . Мапа DeepState на ранок 14 квітня

"Загроза залишається актуальною, з урахуванням того, що вище російське воєнне керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня".

За словами Сирського, для зміцнення оборони українське командування на цьому напрямку посилило бригади: надали додаткові боєприпаси, дрони, засоби РЕБ.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок