"Спалахи та крики, занесли поранену, нога в неї перебита". Місцеві жителі розповіли про обстріл Костянтинівки

"Спалахи та крики, занесли поранену, нога в неї перебита". Місцеві жителі розповіли про обстріл Костянтинівки

Російські військові 12 квітня вдарили з реактивної системи залпового вогню "Смерч" по місту Костянтинівка, що на Донеччині. Під час обстрілу поранені шестеро людей, одна поранена жінка у важкому стані. Пошкоджені дев'ять фасадів приватних будинків, шість автівок, два службових авто, шість газопроводів, лінія електропередач і одна багатоповерхівка.

Розповів Суспільному Донбас в. о. начальника Костянтинівської військової адміністрації Сергій Горбунов.

На подвір’ї поблизу будинку вибиті вікна частини оздоблення балконів тощо.

Місцевий житель Олександр працює в автомагазині поруч з місцем обстрілу. Під час обстрілу чоловік був на роботі.

"Почався обстріл, впав на коліна — через вікно бачив спалахи. Як би рипнувся в інший кут, може й постраждав би, а я на одному місці сидів. Почув крики, військові занесли поранену, нога в неї нижче коліна перебита, на шкірці висить. Але вони замотали, забинтували, відвезли до лікарні", — розповів про події в того дня Олександр.
Олександр житель міста Костянтинівка розповідає про наслідки обстрілу 12 квітня 2024 року
Олександр житель міста Костянтинівка розповідає про наслідки обстрілу 12 квітня 2024 року. Скрін з відео Суспільного Донбас

Балкон місцевої жительки Катерини — пошкоджений обстрілом.

"Наш балкон, розбитий. Звичайно, вигоріло все. Квартира наша, розташована на іншу сторону. Вигорів ось цей стояк. Люди виїхали, куди повертатися? І на третьому жили, на четвертому жінка тільки вийшла, мало не потрапила під обстріл", — розповідає про обстріл місцева жителька.

Катерина жителька Костянтинівки розповідає про наслідки обстрілу 12 квітня 2024 року
Катерина жителька Костянтинівки розповідає про наслідки обстрілу 12 квітня 2024 року. Скрін з відео Суспільного Донбас

Місцевий житель Василь каже, що чув вибухи, коли пішов до вбиральні покласти пласкогубці.

"Вибило два цих склопакети. На першому поверсі — вибиті вікон 5-6. Горів будинок. Газову трубу пробило, горіло, гасили рятувальники. Я у туалет заходив, плоскогубці покласти. Робив там для риболовлі все. Тільки заходжу — і почався обстріл", — уточнив Василь.

Василь житель міста Костянтинівка розповідає про наслідки обстрілу 12 квітня 2024 року
Василь житель міста Костянтинівка розповідає про наслідки обстрілу 12 квітня 2024 року. Скрін з відео Суспільного Донбас

Що відомо про обстріл міста Костянтинівка 12 квітня та стан поранених

Як розповів Суспільному Донбас в. о. начальника Костянтинівської військової адміністрації Сергій Горбунов, російські військові обстріляли Костянтинівку на Донеччині з РСЗВ "Смерч" 12 квітня. Поранені шестеро людей.

Пошкоджені дев'ять фасадів приватних будинків, шість автівок, два службових авто, шість газопроводів, лінія електропередач і одна багатоповерхівка.

Речниця обласної ДСНС Вероніка Бахал розповіла Суспільному Донбас, що внаслідок обстрілу Костянтинівки в п'ятиповерховому багатоквартирному будинку виникла пожежа балконів з 2-го по 5-й поверх. Тип зброї встановлюють.

Вона додала, що рятувальники ліквідували загоряння на площі 150 кв.м.

Жінка 1998 року народження, яка дістала поранення внаслідок обстрілу Костянтинівки 12 квітня, перебуває у лікарні у важкому стані. Інші поранені проходять амбулаторне лікування — у них різні травми та поранення, розповіли Суспільному Донбас 13 квітня директорка "Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" Олена Руденко та медична директорка з методичної та інформаційно-аналітичної роботи "Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" Олена Філіппова.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок