Атаки в бік Селидового. Військовий 59-ї бригади розказав, як армія РФ штурмує Красногорівку

Атаки в бік Селидового. Військовий 59-ї бригади розказав, як армія РФ штурмує Красногорівку

Український військовий, Донецька область, 4 квітня 2024 рік
Українські військовослужбовці 59-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ ведуть вогонь з реактивної системи залпового вогню БМ-21 "Град" по російських військах біля лінії фронту в Донецькій області, Україна, 4 квітня 2024 року. REUTERS/Софія Гатілова

Красногорівка, що неподалік Мар'їнки, на Новопавлівському напрямку фронту лишається одним з епіцентрів наступу армії РФ в останні три доби: 8, 9 та 10 квітня. Окупаційні війська проводять штурми за підтримки бронетехніки, також тут зафіксовані спецпризначенці на квадроциклах.

Про це в ефірі "Суспільне. Студія" розказав офіцер 59-ї ОМБр ім. Якова Гандзюка Сергій Цехоцький.

"Третю добу поспіль як армія РФ за підтримки бронетехніка почали наступати в районі Красногорівки, продовжуються штурми Невельського, Первомайського, намагаються закріпитися".

Атаки в бік Селидового: як армія РФ штурмує Красногорівку
Ділянка фронту Новопавлівського напрямку на ранок 10 квітня 10 квітня. Скрін з мапи DeepState
"На Красногорівку йдуть десятками одиниць техніки. Мета там, Селидове, воно в тому в напрямку. Але всі атаки відбиті", — наголосив військовий.

Він зауважив, що окупаційні війська застосовують і танки, БМП й інші види бронетехніки, українським бійцям вдається уразити більш як половину техніки. Крім того, додав він помічені на ділянці фронту їхньої бригади російські спецпризначенці.

"Постійно виловлюємо поодиноких туристів, які до речі підкріплені спецпризначенцями, які на квадроциклах намагалися наступати в напрямку наших позицій. Це відчайдушні штурмовики, тобто мобілізованих підкріплюють", — зазначив офіцер.

За його словами, також на цій ділянці фронту армія РФ завдає авіаударів, проте наразі він характеризує їх як періодичні.

"Вони хочуть вдарити і пробити оборону в одному місці. Це в них такі маневри. Кулак туди зосередили. Але всі атаки відбиті, позиції наших підрозділів під контролем".

На початок