У Маріуполі зафіксували російську техніку з новим маркуванням — радник міського голови

У Маріуполі зафіксували російську техніку з новим маркуванням — радник міського голови

У тимчасово окупованому Росією Маріуполі помітили російську техніку з новим маркуванням. Ці позначки виглядають як два прямокутники разом.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, нещодавно через Маріуполь одночасно їхали дев'ять вантажівок із військовими та боєкомплектом й побутовим мотлохом. Частково на цих машинах були нові позначки.

"Це означає, що це якийсь новий підрозділ, який було сформовано на території РФ, який до того не брав участі у боєзіткненнях. І він був переміщений з території Росії через Маріуполь, і ми знаємо точно, через Бердянський район. Останній раз він був помічений на території Приморського району, тобто досі намагаємося з'ясувати, яка була його кінцева точка. Це, можливо, безпосередньо місто Приморськ Запорізької області або Мелітополь, або, можливо, це Токмак – ближче до лінії фронту. Однак це новий підрозділ повністю сформований заведений", — уточнив Петро Андрющенко.

За інформацією радника мера, до цього у місті фіксували позначки трикутник у трикутнику, це підрозділи ФСБ РФ, їх через Маріуполь перекинули на північ Донеччини.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок