Російські військові намагались танками прорвати оборону на Новопавлівському напрямку

Російські військові намагались танками прорвати оборону на Новопавлівському напрямку

На Новопавлівському напрямку, що у Донецькій області, російські військові намагались прорвати оборону за підтримки танків з танкового полку, який прийшов їм на підкріплення.

Про це в ефірі "24 каналу" повідомив начальник відділу зв'язків з громадськістю оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Дмитро Лиховій.

"На Новопавлівському напрямку Сили оборони стримують російських військових в районах Новомихайлівка, Побєда, Георгіївка та міста Красногорівка. Там, вчора, російські військові намагались прорвати оборону танками, але без результатно", — уточнив Дмитро Лиховій.

Як розповів в ефірі "Еспресо" офіцер "Легіону Свободи" Сергій Воронов, який перебуває на Мар'їнському(Новопавлівському напрямку), після Авдіївки російські військові перекинули достатньо резервів, щоб атакувати Новопавлівський відтінок фронту. Наразі лінія дещо стабілізувалася, проривів немає.

"Російські військові намагаються атакувати біля Новомихайлівки та Первомайського. Це два "найгарячіші" села. Вони є ключовими для російської армії. Бійці РФ все більше почали використовувати гранати "КА-51", які мають хлорпікрин, що є отруйним для військових. Зокрема, такі випадки були на нашому відтінку. Мені відомо про два випадки протягом двох останніх днів, коли застосовувались такі гранати", — каже офіцер "Легіону Свободи" Сергій Воронов.

За його словами, такі гранати російські військові скидають з дронів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок