Російські військові намагались наступати в районі Времівського виступу — успіху не мали — ОСУВ "Таврія"

Російські військові намагались наступати в районі Времівського виступу — успіху не мали — ОСУВ "Таврія"

Спроби російських військових наступати в районі Урожайного та Старомайорського на Времівському виступі не мали успіху.

Про це в ефірі нацмарафону "Єдині новини" повідомив начальник відділу зв'язків з громадськістю ОСУВ "Таврія" Дмитро Лиховій.

"Вчора(11 березня — прим. ред) на Времівському виступі, це територія, яка була деокупована українськими військовими під час літнього наступу 2023 року, що розташована на межі Донецької та Запорізької областей. В районі сіл Урожайне та Старомайорське російські війська намагались наступати зусиллями піхоти, вони не мали успіху", — розповів Дмитро Лиховій.

За його словами, на Новопавлівському напрямку, в районі сіл Новомихайлівка та сусідніх населених пунктів російські війська можуть підтягувати підрозділи танкового полку, які армія РФ перекинула з іншого напрямку.

"Подекуди це наступи штурмовими групами кількістю до мотострілецького відділення, подекуди два відділення, а десь і до взводу, зокрема, на Авдіївському напрямку атакують штурмовими піхотними групами кількістю до взводу, це 20-30 бійців", — уточнив Дмитро Лиховій.

Начальник відділу зв'язків з громадськістю ОСУВ "Таврія" зазначив, що на ранок, 12 березня, зафіксували 15 боїв на Донецькому фронті.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок