Російські військові скидають із дронів гранати із забороненою хімічною речовиною на Новопавлівському напрямку — Лиховій

Російські військові скидають із дронів гранати із забороненою хімічною речовиною на Новопавлівському напрямку — Лиховій

Російські військові супроводжують обстріли скиданням із дронів гранат із забороненою хімічною речовиною хлорпікрином на Новопавлівському напрямку, що на Донеччині.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Дмитро Лиховій.

"Російські військові порушують конвенцію про заборону застосування хімічної зброї. За минулу добу у зоні відповідальності ОСУВ "Таврія", зокрема і на Новопавлівському напрямку, російські військові застосували шість разів застосували отруйні речовини. Переважно, це скиди з дронів гранат з хлорпікрином, який має задушливу дію", — розповів Дмитро Лиховій.

Лиховій уточнив, що такий газ застосовують у поліції для розгону демонстрацій, а в бойових діях його використовувати заборонено

За його словами, Новопавлівський напрямок є одним з "найгарячишим".

Минулої доби, за словами речника Дмитра Лиховія, на Новопавлівському військові відбили 38 атак, зокрема у Красногорівці, про яку стало відомо раніше.

За даними Генерального штабу ЗСУ, до Новопавлівського напрямку відносяться наступні населені пункти: Красногорівка, Георгіївка, Новомихайлівка,Урожайне, Победа Донецької області.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок