Атакують не малими піхотними групами, а хвилями. В ОСУВ "Таврія" розповіли про ситуацію на Авдіївському напрямку

Атакують не малими піхотними групами, а хвилями. В ОСУВ "Таврія" розповіли про ситуацію на Авдіївському напрямку

Станом на 29 лютого ситуація на Авдіївському напрямку динамічна. На цій ділянці фронту російські військові атакують не малими піхотними групами, а великими хвилями.

Про це в ефірі "Суспільне.Спротив" розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Дмитро Лиховій.

"Ситуація на Авдіївському напрямку динамічна. Це значить, російські військові намагались здійснювати штурмі дії в районі населеного пункту Красногорівка, але без успіху. Насправді в проміжку "між штурмовими діями" й "успіху не мав" - пів доби та героїчні вчинки наших підрозділів, зокрема, третьої штурмової бригади, які вибили п'яту російську бригаду, що намагалась зайти в населений пункт. Красногорівки зберегла статус підконтрольній Україні. Загальні втрати РФ під час штурмів у Красногорівці склали 100 бійців", — зазначив Лиховій.

За його словами, російські війська зосереджують найбільші сили та активність на Авдіївському напрямку.

"Як сказав Сирський сьогодні: наші бригади ведуть жорсткі бої з переважаючими силами противника. Попри втрати в живій силі та техніці, російські війська продовжують атакувати наші позиції, і інколи мають успіх на конкретних ділянках. Їх успіхи стосуються Авдіївського напрямку", — розповів Лиховій.

За словами Лиховія, успіхи армії РФ на цьому напрямку можна пояснити тим, що російська армія залучає значні ресурси.

"Вони атакують не малими піхотними групами, а ідуть в наступ великими хвилями, які можна порахувати загалом. Ці "хвилі" мають чисельність: рота, півтори роти, інколи до батальйонно-тактичної групи. Наприклад, сьогодні йшло два танки та три БМП на них сидів особовий склад, а за ними йшли ще бійці. Разом ця хвиля має чисельність до 100 бійців особового складу. Вони знищуються й де наступна група. Це великі штурмові групи. Ворог має перевагу в артилерії, авіації, дронах", — каже Лиховій.

Про ситуацію в селі Бердичі Очеретинської громади, що поблизу Авдіївки, речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Дмитро Лиховій відповів журналістам Суспільного Донбас так:

"Без коментарів з цього приводу. З цих же міркувань, що вчора була ситуація з Красногорівкою, в режимі реального часу не бачу сенсу її коментувати, тому що це безпека операції, і власне, це життя і здоров’я наших воїнів, які в цей час можуть проводити штурмові дії у відповідь".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок