Чи відключать ліфти у будинках Краматорська: попередження управляючої компанії та пояснення міської влади

Чи відключать ліфти у будинках Краматорська: попередження управляючої компанії та пояснення міської влади

У Краматорську на Донеччині різко впав рівень платежів жителів багатоквартирних будинків за послуги управляючих компаній, одна з них заявила, що через низький рівень оплати може зупинити ліфти.

Заву про імовірне відключення ліфтів зробила управляюча компанія "Добробут-Краматорськ".

"У лютому рівень платежів став критично низьким. Для відновлення роботи ліфтів було виконано великий обсяг роботи, витрачені значні кошти", — йдеться у повідомленні компанії.

Як уточнив Суспільному Донбас заступник міського голови Андрій Безсонний, управляюча компанія "Добробут-Краматорськ" обслуговує райони: Станкобуд, "Китайської стіни" та частину мікрорайону "Лазурний".

"Наразі мова про зупинку ліфтів не йде, зараз управляюча компанія тільки попереджає про це. В них були намагання про відключення ліфтів з 1 травня, але інші управляючі компанії таку ідею не підтримали", — пояснив Безсоний.

В місті, додав він, працюють три компанії, які обслуговують багатоквартирні будинки.

"На недільній нараді з начальником МВА, одна з компаній, яка обслуговує житло, мова йде без прив'язки до УП "Добробут-Краматорськ", навела приклад щодо низького надходження кількість платежів. А саме: цього місяця надійшло платежів на 20 тисяч гривень, в попередньому місяці було 100 тисяч. Це пов'язуємо з відходом з Авдіївки, те саме було, після Бахмуту", — уточнив Андрій Безсонний.

За його словами, в місті низький рівень платежів і інші комунальні послуги, зокрема опалення та водопостачання.

Заступник міського голови зазначив, що у разі, якщо компанії вимкнуть ліфти, то жителям будинків зроблять перерахунок за послуги.

Що відомо про ліфти у багатоквартирних будинках Краматорська

У місті на початку повномасштабного вторгнення зупинили всі ліфти в багатоквартирних будинках, торік в серпні їх почали запускати.

З 742 ліфтів в місті, уточнив Безсонний, вісім станом на 28 лютого не працюють.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок