ЗСУ заблокували російські війська на підході до села Орлівка, поблизу Авдіївки — речник ОСУВ "Таврія"

ЗСУ заблокували російські війська на підході до села Орлівка, поблизу Авдіївки — речник ОСУВ "Таврія"

Українські військові поблизу Авдіївки у Донецькій області
. Фото: Marek M. Berezowski/Anadolu/Getty Images

Збройні сили України заблокували штурмові групи російських військових на підході до села Орлівка, що поблизу Авдіївки.

Про це в ефірі "Еспресо" під час проєкту "Радіо Свобода" 27 лютого розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Дмитро Лиховій.

"Обрано лінію оборони в районах Тоненьке-Орлівка-Бердичі там обороні сприяє рельєф, там каскад водосховищ. Таким чином, підрозділи українських військових на Авдіївському напрямку продовжують ведення оборонної операції. Не все так просто для російської армії, наприклад, біля села Орлівка штурмові групи російських військових були заблоковані на підході до села та на його крайніх околицях. Попри те, що там тривають бої за підтримки в росіян дуже потужною артилерією, мінометами, дронами та авіацією", — уточнив Лиховій.

Молодший сержант батальйону БпАК 3 ОШБр Анатолій Нікітін етеру розповів, що лінія фронту починає стабілізуватися.

"Росіяни починають закінчуватися. Зараз вони кидають в атаку наявні сили, нарощують кількість бійців для того, щоб на зайнятих позиціях починати окопуватися, якщо кількість їх буде недостатньою, їх виб'є звідти ЗСУ. Коли вони штурмували Авдіївку, то це був пік, російських військових було багато, потім чисельність людей, яких використовували під час штурмів почалась знижуватись. Зараз він підіймається, але не достатнього для операції такої, як була в Авдіївці. Це означає, що вони починають намагаються на передньому краю збільшити щільність піхоти, щоб почати окопуватися та почати закріплятися", — поділився думками військовий.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок