Російські військові перекидають резерви поблизу Торського виступу на Лимано-Куп'янському напрямку — Євлаш

Російські військові перекидають резерви поблизу Торського виступу на Лимано-Куп'янському напрямку — Євлаш

На Лимано-Куп'янському напрямку російські військові акцентують увагу на поблизу населеного пункту Терни — так званий Торський виступ в районі річки Чорний Жеребець. Зараз російська армія скидає туди свої основні резерви.

Про це повідомив в ефірі "Суспільне. Спротив" начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш.

"Ці основні резерви, які вони можуть перекинути з інших менше перспективних напрямків, аби зафіксуватися там та розвинути подальший наступ", — пояснив Євлаш.

За його словами, поблизу Синьківки російські військові продовжують підтягувати свої резерви, а саме так званий "Барс".

"На Лимано-Куп'янському напрямку з кінця літа армія РФ утримує велике угруповання військ 110 тисяч, якщо брати не сегментовано", — розповів речник.

Ілля Євлаш зазначив, що на Бахмутському напрямку російська армія акцентує увагу поблизу Часового Яру, а саме по флангах з боку Іванівського та Богданівки переходячи до атаки малими штурмовими групами. Іноді такі групи — до 30 осіб.

"Російські військові намагаються відновити втрачене положення біля Кліщіївки, Андріївки, там є річка Сіверський Донець, це основні точки за які ведуться бої", — каже начальник пресслужби ОСУВ "Хортиця".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок