"Який файний понеділок": радник мера Маріуполя — про вибухи і падіння повітряної цілі

"Який файний понеділок": радник мера Маріуполя — про вибухи і падіння повітряної цілі

Оновлено
"Який файний понеділок": радник мера Маріуполя — про вибухи і падіння повітряної цілі
Ілюстративна світлина. Фото: кадр з відео/Військове телебачення

Поблизу окупованого Маріуполя в районі Рибацького зранку 19 лютого пролунав вибух, після чого "впала повітряна ціль". Пізніше, у Повітряних Силах України підтвердили збиття двох російських літаків на Східному напрямку.

Також командувач Повітряних Сил України Микола Олещук о 13:40 повідомив, що один зі збитих російських літаків впав в Азовське море.

За інформацією радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка, станом на 13:30 19 лютого військова комендатура окупантів закрила в'їзд до Рибацького, а над морем літають військові гвинтокрили.

"Маріуполь. Не просто гучно, але вогонь! Повідомляють про падіння палаючого літака в районі села Рибацьке. Окрім того, місто продовжує чути вибухи. Який файний понеділок", — написав близько 9:20 радник міського голови Петро Андрющенко.

"Який файний понеділок": радник мера Маріуполя повідомив подробиці вибухів і падіння повітряної цілі
"Який файний понеділок": радник мера Маріуполя повідомив подробиці вибухів і падіння повітряної цілі. Місце падіння підбитої російйської повітряної цілі. Фото: Петро Андрющенко/Telegram

За пів години радник уточнив інформацію: за його даними, перед падінням повітряної цілі у Приморському районі окупованого Маріуполя пролунали два вибухи, падіння зафіксували над Приморським районом Маріуполя в напрямку селища Рибацьке.

"Маріупольський район підтверджує падіння в районі Рибацького. Точне місце падіння встановити на зараз неможливо. Всі під'їзди та підходи в районі перекриті, з огляду на велику концентрацію окупантів в тій частині — навіть не будуть пробувати", — зауважив радник міського голови.

Що саме впало чи то російський літак, чи то БпЛА літакового типу, додав Андрющенко, наразі встановити неможливо.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок