Протокол засідання правління ПАТ «НСТУ» №149
ПРОТОКОЛ № 149

 

засідання правління публічного акціонерного товариства

«Національна суспільна телерадіокомпанія України»

 

15.10.2019                                                                              м. Київ, вул. Мельникова, 42

11 год.00 хв.

 

Присутні:

Члени правління:

 

 1. Аласанія З.Г., голова правління,
 2. Чернотицький М.М., член правління,
 3. Гребенюк І.І., член правління,
 4. Никоненко Р.Ю., член правління,
 5. Лодигін Я.О., член правління,
 6. Хоркін Д.М., член правління.

 

Запрошені:

Горецька І. А., директор департаменту управління бюджетом;

Проценко В.І., директор антикорупційного департаменту;

Даценко В.Г., директор департаменту безпеки;

Семенець В.В., директор департаменту управління активами;

Скибінська О.О., менеджер (напряму) департаменту закордонного співробітництва.

 

Порядок денний засідання

 

 1. Про затвердження положень про самостійні структурні підрозділи центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».
 2. Пропозиції щодо внесення змін до Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».
 3. Про затвердження Правил проведення в Україні національного відбору учасника Пісенного конкурсу «Євробачення – 2020».
 4. Про внесення змін до штатного розпису ПАТ «НСТУ».
 5. Питання перерозподілу коштів фінансової підтримки за бюджетною програмою 1701080 «Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України» на 2019 рік.
 6. Про зміни до плану обсягів виробництва радіопрограм на 2019 рік.
 7. Про визначення початкового розміру орендної плати за користування майном ПАТ «НСТУ» та умов для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro. Продажі».

 

За результатами обговорення поставлено на голосування рішення про затвердження порядку денного.

 

Голосували: за – 6, проти – 0.

Рішення прийнято.

 

Обговорення питань порядку денного

 

 1. Обговорено проекти Положення про дирекцію «Українське радіо», Положення про департамент безпеки, Положення про антикорупційний департамент центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

 

За результатами обговорення вирішили:

 

відповідно до підпункту 18 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1039:

1) затвердити такі, що додаються:

Положення про дирекцію «Українське радіо» центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»;

Положення про департамент безпеки центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»;

Положення про антикорупційний департамент центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»;

2) визнати таким, що втратило чинність Положення про департамент безпеки та запобігання корупційним проявам центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затверджене рішенням правління ПАТ «НСТУ» від 28.05.2018 № 57.

3) керівникам самостійних структурних підрозділів центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», визначених у підпункті 1 цього пункту, у місячний термін забезпечити розроблення, затвердження в установленому порядку положень про структурні підрозділи у складі самостійних структурних підрозділів і посадових інструкцій працівників та передачу їх до департаменту кадрового адміністрування;

4) департаменту кадрового адміністрування центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» забезпечити збереження оригіналів затверджених відповідно до підпунктів 1, 3 цього пункту положень та посадових інструкцій.

 

Голосували: за – 6, проти – 0.

Рішення прийнято.

 

 1. Обговорено пропозиції щодо внесення змін до Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

 

За результатами обговорення вирішили:

 

на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 02.10.2019                                  № 21264/0/2-19, пункту 13 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів», рішення Київської міської ради від 11.10.2018 № 1876/5940 «Про перейменування вулиці у Шевченківському районі міста Києва» та з урахуванням частини другої статті 6, пункту 8 частини другої статті 7 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» схвалити пропозиції щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», що додається.

 

Голосували: за — 6, проти — 0.

Рішення прийнято.

 

 1. Обговорено проект Правил проведення в Україні національного відбору учасника Пісенного конкурсу «Євробачення – 2020».

 

За результатами обговорення вирішили:

 

відповідно до пунктів 11, 12, 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1039, у зв’язку з поданою ПАТ «НСТУ» 12.09.2019 заявкою на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2020, відповідно до пункту 2.1 розділу 1 Правил Пісенного конкурсу «Євробачення – 2020» та враховуючи Угоду про співпрацю в рамках проведення національного відбору і трансляції пісенного конкурсу Євробачення між ПАТ «НСТУ» та ТОВ «Телеканал СТБ» від 17.10.2018, затвердити Правила проведення в Україні національного відбору учасника Пісенного конкурсу «Євробачення – 2020», що додаються.

 

Голосували: за — 6, проти — 0.

Рішення прийнято.

 

 1. Обговорено питання внесення з 16 жовтня 2019 року змін до штатного розпису ПАТ «НСТУ».

 

За результатами обговорення вирішили:

 

відповідно до пункту 28, підпункту 15 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039, на виконання рішення Наглядової ради ПАТ «НСТУ» від 26.07.2018 (протокол № 22 зі змінами):

 

1) внести з 16.10.2019 зміни до штатного розпису ПАТ «НСТУ», затвердженого рішенням правління ПАТ «НСТУ» від 16.04.2018 № 51 (у редації рішення правління ПАТ «НСТУ» від 28.05.2019 № 123, зі змінами), що додаються;

2) голові правління ПАТ «НСТУ» Аласанії З.Г. забезпечити впровадження передбачених підпунком 1 цього пункту змін.

 

Голосували: за — 6, проти — 0.

Рішення прийнято.

 

 1. Обговорено питання перерозподілу коштів фінансової підтримки за бюджетною програмою 1701080 «Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України» на 2019 рік.

 

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до підпункту 3 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039:

1) схвалити  пропозиції щодо перерозподілу коштів фінансової підтримки за бюджетною програмою 1701080 «Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України» на 2019 рік між показниками плану використання бюджетних коштів (додаток 1 до протоколу);

2) департаменту управління бюджетом (Горецькій І.А.) забезпечити вчинення необхідних заходів, повязаних із виконанням в установленому порядоку цього рішення.

 

Голосували: за — 6, проти — 0.

Рішення прийнято.

 

 1. Обговорено питання затвердження Змін до Плану обсягів виробництва радіопрограм ПАТ «НСТУ» на 2019 рік.

 

За результатами обговорення вирішили:

 

відповідно до підпункту 7 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1039, та у зв’язку з виробничою необхідністю затвердити зміни до Плану обсягів виробництва радіопрограм ПАТ «НСТУ» на 2019 рік, затвердженого рішенням правління ПАТ від 11.02.2019 № 104, виклавши його у новій редакції, що додається.

 

Голосували: за — 6, проти — 0.

Рішення прийнято.

 

 1. Обговорено питання визначення початкового розміру орендної плати за користування майном ПАТ «НСТУ» та умов для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі».

 

За результатами обговорення вирішили:

 

відповідно до підпункту 8 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039:

1) затвердити початковий розмір орендної плати за користування нерухомим майном ПАТ «НСТУ» та умови для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі» (додаток 2 до протоколу);

2) департаменту управління активами забезпечити вжиття необхідних заходів, пов’язаних із передачею в оренду майна ПАТ «НСТУ».

 

Голосували: за — 6, проти — 0.

Рішення прийнято.

Голова правління                     підпис                                    Зураб АЛАСАНІЯ

Член правління                        підпис                                     Микола ЧЕРНОТИЦЬКИЙ

Член правління                        підпис                                     Інна ГРЕБЕНЮК

Член правління                        підпис                                     Родіон НИКОНЕНКО

Член правління                        підпис                                     Ярослав ЛОДИГІН

Член правління                        підпис                                     Дмитро ХОРКІН

 

Протокол засідання правління ПАТ «НСТУ» №149