Протокол засідання правління ПАТ «НСТУ» № 143
ПРОТОКОЛ № 143

засідання правління публічного акціонерного товариства

«Національна суспільна телерадіокомпанія України»

09.09.2019                                                                                                                                                      м. Київ, вул. Мельникова, 42

14 год. 30 хв

Присутні:

Члени правління:

 1. Аласанія З. Г., голова правління;
 2. Гребенюк І. І., член правління;
 3. Никоненко Р. Ю., член правління;
 4. Чернотицький М. М., член правління;
 5. Лодигін Я. О., член правління.

Запрошені:

Остапа С. В., голова Наглядової ради;

Міський В. В., секретар Наглядової ради;

Шматов М. В., директор департаменту координації філій;

Горецька І. А., директор департаменту управління бюджетом;

Спілка К. В., виконавчий продюсер творчо-виробничого об’єднання  «Музика» дирекції «Українське радіо»;

Семенець В. В., директор департаменту управління активами;

Кривошея С. О., директор департаменту маркетингу та реклами дирекції телебачення.

Порядок денний засідання 

 1. Про план обсягів виробництва творчих проектів творчо-виробничого об’єднання «Музика» дирекції «Українське радіо» на ІІ півріччя 2019 року.
 2. Про затвердження Звіту про фактичне виконання Плану обсягів виробництва телепрограм ПАТ «НСТУ» за І півріччя 2019 року.
 3. Питання оголошення конкурсного відбору на посаду продюсера (філії) філії ПАТ «НСТУ» «Житомирська РД».
 4. Про новий бренд загальнонаціонального телеканалу ПАТ «НСТУ» «UɅ:ПЕРШИЙ».
 5. Про затвердження базової програмної концепції загальнонаціонального телеканалу ПАТ «НСТУ» «UɅ:ПЕРШИЙ» на 2020 рік.
 6. Про визначення початкового розміру орендної плати за користування майном ПАТ «НСТУ» та умов для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro. Продажі».

За результатами обговорення поставлено на голосування рішення про затвердження порядку денного.

Голосували: за – 5, проти – 0.

Рішення прийнято.

Обговорення питань порядку денного 

 1. Обговорено план обсягів виробництва творчих проектів творчо-виробничого об’єднання «Музика» дирекції «Українське радіо» на ІІ півріччя 2019 року.

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до пунктів 12, 13,  підпунктів 3, 7 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016                            № 1039, затвердити План обсягів виробництва творчих проектів творчо-виробничого  об’єднання  «Музика» дирекції «Українське радіо» на ІІ півріччя 2019 року, що додається.

Голосували: за – 5, проти – 0.

Рішення прийнято.

 1. Обговорено питання затвердження Звіту про фактичне виконання Плану обсягів виробництва телепрограм ПАТ «НСТУ» за І півріччя 2019 року.                     

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до підпунктів 3, 9 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039, затвердити Звіт про фактичне виконання Плану обсягів виробництва телепрограм ПАТ «НСТУ» за І півріччя 2019 року, що додається.

Голосували: за — 5, проти — 0.

Рішення прийнято.

 1. Обговорено питання оголошення конкурсного відбору на посаду продюсера (філії) філії ПАТ «НСТУ» «Житомирська РД».

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до підпункту 17 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039, Положення про конкурсний відбір на посаду продюсера філії, затвердженого рішенням правління ПАТ «НСТУ» від 02.10.2017 (протокол № 19) зі змінами:

оголосити з 12.09.2019 конкурсний відбір на посаду продюсера (філії) філії ПАТ «НСТУ» «Житомирська РД»;

департаменту комунікацій зі ЗМІ та громадськістю забезпечити оприлюднення оголошення про конкурсний відбір на посаду продюсера (філії) філії ПАТ «НСТУ» «Житомирська РД»;

члену правління  ПАТ "НСТУ" Чернотицькому М.М. вчинити необхідні дії пов’язані із організацією заходів щодо забезпечення проведення процедури конкурсного відбору на посаду продюсера (філії) філії ПАТ «НСТУ» «Житомирська РД».

 Голосували: за – 5, проти — 0.

Рішення прийнято.

 1. Обговорено питання нового бренду загальнонаціонального телеканалу ПАТ «НСТУ» «UɅ:ПЕРШИЙ».

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до статті 5, пункту 1 частини третьої статті 12, частини першої статті 17, статті 18 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039:

1) затвердити концепцію нового бренда загальнонаціонального телеканалу ПАТ «НСТУ» «UɅ:ПЕРШИЙ», що додається;

2) установити, що прогнозною датою початку мовленння загальнонаціонального телеканалу ПАТ «НСТУ» під новим логотипом є 01 січня 2020 року, але не раніше прийняття рішення Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення щодо внесення відповідних змін до ліцензій на мовлення загальнонаціонального телеканалу ПАТ «НСТУ» «UɅ:ПЕРШИЙ»;

3) дирекції телебачення розпочати перший етап підготовки до виробництва проекту «Суспільно-політичний пакет шоу для ранкового, денного та вечірнього прайму»;

4) департаменту маркетингу та реклами дирекції телебачення:

підготувати план впровадження нового бренда загальнонаціонального телеканалу ПАТ «НСТУ» «UɅ:ПЕРШИЙ»;

надати юридичному департаменту та департаменту організації та розвитку мереж телерадіомовлення інформацію, необхідну для реєстрації логотипу і внесення змін до ліцензій на мовлення загальнонаціонального телеканалу ПАТ «НСТУ» «UɅ:ПЕРШИЙ».

 Голосували: за – 5, проти — 0.

Рішення прийнято.

 1. Обговорено затвердження базової програмної концепції загальнонаціонального телеканалу ПАТ «НСТУ» «UɅ:ПЕРШИЙ» на 2020 рік.

 За результатами обговорення вирішили:

відповідно до статті 5, пункту 1 частини третьої статті 12, статті 18 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016         № 1039, затвердити базову програмну концепцію загальнонаціонального телеканалу ПАТ «НСТУ» «UɅ:ПЕРШИЙ» на 2020 рік, що додається.

Голосували: за – 5, проти — 0.

Рішення прийнято. 

 1. Обговорено питання визначення початкового розміру орендної плати за користування майном ПАТ «НСТУ» та умов для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі».

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до підпункту 8 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039:

затвердити початковий розмір орендної плати за користування майном ПАТ «НСТУ» та умови для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі» (додаток до протоколу);

департаменту управління активами забезпечити вжиття необхідних заходів, пов’язаних ізпередачею в оренду майна ПАТ «НСТУ».

Голосували: за — 5, проти — 0.

Рішення прийнято.

Голова правління підпис Зураб АЛАСАНІЯ

Член правління підпис Інна ГРЕБЕНЮК

Член правління підпис Родіон НИКОНЕНКО

Член правління підпис Микола ЧЕРНОТИЦЬКИЙ

Член правління підпис Ярослав ЛОДИГІН

Протокол засідання правління ПАТ «НСТУ» № 143