Протокол засідання правління ПАТ "НСТУ" № 131
ПРОТОКОЛ № 131

засідання правління публічного акціонерного товариства
«Національна суспільна телерадіокомпанія України»

09.07.2019                                                                                                                                                  м. Київ, вул. Мельникова, 42
15год. 00 хв.

Присутні:

Члени правління:

1. Аласанія З.Г., голова правління,
2. Чернотицький М.М., член правління,
3. Кольцова О.А., член правління,
4. Макаров Ю.В., член правління,
5. Никоненко Р.Ю., член правління,
6. Вінтонів Р.І., член правління.

Запрошені:

Кісельчук Т., генеральний продюсер цифрових платформ;
Семенець В., директор департаменту управління активами.


Порядок денний засідання

1. Про внесення змін до Положення про офіційні сторінки у соціальних мережах публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».
2. Про визначення початкового розміру орендної плати за користування майном ПАТ «НСТУ» та умов для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro. Продажі».

За результатами обговорення поставлено на голосування рішення про затвердження порядку денного.

Голосували: за – 6, проти – 0.

Рішення прийнято.

Обговорення питань порядку денного

1. Обговорено питання внесення змін до Положення про офіційні сторінки у соціальних мережах публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до пункту 31, абзацу другого пункту 84, пункту 135 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 №1039, з метою запровадження єдиних стандартів та вимог до створення, наповнення та керування офіційними сторінками ПАТ «НСТУ» в соціальних мережах та у звязку зі змінами у структурі та штатному розписі ПАТ «НСТУ» внести зміни до Положення про офіційні сторінки у соціальних мережах публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого рішенням правління ПАТ «НСТУ» від 06.08.2018 №68, виклавши його в новій редації, що додається.

Голосували: за — 6, проти — 0.

Рішення прийнято.

2. Обговорено питання визначення початкового розміру орендної плати за користування майном ПАТ «НСТУ» та умов для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі».

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до підпункту 8 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1039:
1) затвердити початковий розмір орендної плати за користування майном ПАТ «НСТУ» та умови для розміщення оголошення в електронній торговій системі «Prozorro.Продажі» (додаток до протоколу);
2) департаменту управління активами забезпечити вжиття необхідних заходів, пов’язаних ізпередачею в оренду майна ПАТ «НСТУ».

Голосували: за — 6, проти — 0.

Рішення прийнято.

Голова правління підпис Зураб АЛАСАНІЯ

Член правління підпис Микола ЧЕРНОТИЦЬКИЙ

Член правління підпис Олександра КОЛЬЦОВА

Член правління підпис Юрій МАКАРОВ

Член правління підпис Родіон НИКОНЕНКО

Член правління підпис Роман ВІНТОНІВ

Протокол засідання правління ПАТ "НСТУ" № 131