Протокол засідання правління ПАТ "НСТУ" №85
ПРОТОКОЛ № 85

засідання правління публічного акціонерного товариства
«Національна суспільна телерадіокомпанія України»

 

12.11.2018 м. Київ, вул. Мельникова, 42
15 год. 00 хв. 

Присутні:

Члени правління:

 1. Аласанія З.Г., голова правління,
 2. Гребенюк І.І., член правління,
 3. Никоненко Р.Ю., член правління,
 4. Чернотицький М.М., член правління,
 5. Вінтонів Р.І., член правління.

Запрошені:

Лієв О.С., виконавчий директор ПАТ «НСТУ»;
Грузинський Д.О., директор департаменту з організації та розвитку мереж телерадіомовлення;
Горецька І.А., директор планово-економічного департаменту;
Слободянюк Ю.М., директор департаменту з комерційної діяльності.

 

Порядок денний засідання

 1. Про затвердження звітів за 9 місяців 2018 року.
 2. Про розгляд питання щодо участі у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.
 3. Про затвердження Розцінок однієї секунди ефірного часу для проведення передвиборної агітації за рахунок коштів виборчих фондів кандидатів для проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 23 грудня 2018 року в ефірі телерадіоканалів ПАТ «НСТУ».

За результатами обговорення поставлено на голосування рішення про затвердження порядку денного.

Голосували: за – 5, проти – 0.

Рішення прийнято.

Обговорення питань порядку денного

 1. Обговорено питання затвердження Звіту про фактичне виконання обсягів виробництва телепрограм ПАТ «НСТУ» за 9 місяців 2018 року 2018 року, Звіту про фактичне виконання обсягів виробництва радіопрограм ПАТ «НСТУ» за 9 місяців 2018 року, Звіту про фактичне виконання обсягів розповсюдження (трансляції) телерадіопрограм ПАТ «НСТУ» за 9 місяців 2018 року.                                                    

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до підпунктів 3, 9 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1039, затвердити:

Звіт про фактичне виконання обсягів виробництва телепрограм ПАТ «НСТУ» за 9 місяців 2018 року (додаток 1 до протоколу);

Звіт про фактичне виконання обсягів виробництва радіопрограм ПАТ «НСТУ» за 9 місяців 2018 року(додаток 2 до протоколу);

Звіт про фактичне виконання обсягів розповсюдження (трансляції) телерадіопрограм  ПАТ «НСТУ» за 9 місяців 2018 року (додаток 3 до протоколу). 

Голосували: за — 5, проти — 0.

Рішення прийнято.

 1. Обговорено питання участі у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів, оголошеного рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 13 вересня 2018 року № 1476.

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до статей 5, 17 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», статей 24-26 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Конкурсних умов на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів, затверджених рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 13 вересня 2018 року № 1475, пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1039,  з метою трансляції програм «УКРАЇНСЬКЕ РАДІО» в повному обсязі без переривання сітки мовлення іншим мовником (крім частот 105,5 МГц у м. Тульчин та 104,9 МГц у м. Долинська):

1) взяти участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів, оголошеного рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 13 вересня 2018 року № 1476;

2) департаменту з організації та розвитку мереж телерадіомовлення підготувати необхідний пакет документів для подання до  Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з метою отримання  ліцензії.

Голосували: за — 5, проти — 0.

Рішення прийнято.

 1. Обговорено питання затвердження Розцінок однієї секунди ефірного часу для проведення передвиборної агітації за рахунок коштів виборчих фондів кандидатів для проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 23 грудня 2018 року в ефірі телерадіоканалів ПАТ «НСТУ».

За результатами обговорення вирішили:

відповідно до частини третьої стататті 57 Закону України «Про місцеві вибори», постанови Центральної виборчої комісії від 12.10.2018 № 156 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року», підпункту 8 пункту 66 Статуту публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1039, затвердити Розцінки однієї секунди ефірного часу для проведення передвиборної агітації за рахунок коштів виборчих фондів кандидатів для проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 23 грудня 2018 року в ефірі телерадіоканалів ПАТ «НСТУ» (додаток 4 до протоколу).

Голосували: за — 5, проти — 0.

Рішення прийнято.

 

Голова правління підпис Зураб АЛАСАНІЯ

Член правління підпис Інна ГРЕБЕНЮК

Член правління підпис Родіон НИКОНЕНКО

Член правління підпис Микола ЧЕРНОТИЦЬКИЙ

Член правління підпис Роман ВІНТОНІВ