Протокол засідання наглядової ради ПАТ "НСТУ" №11
 Протокол № 11

засідання Наглядової ради ПАТ «НСТУ»

15 травня 2017 року, 12:00

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького 8/16, інформагентство «Укрінформ» 

Відкриття засідання

Присутні члени Наглядової ради:

 1. Аврахов Тарас;
 2. Бринзак Володимир;
 3. Глібовицький Євген (у режимі дистанційного зв язку);
 4. Козак В’ячеслав;
 5. Карякіна Дарія;
 6. Лебедєва Тетяна;
 7. Малазонія Лаврентій;
 8. Міський Вадим;
 9. Остапа Світлана;
 10. Панич Олексій;
 11. Портников Віталій;
 12. Скрипка Наталія;
 13. Таран Віктор;
 14. Таран Сергій;
 15. Хохич Ігор;
 16. Шевченко Тарас (у режимі дистанційного зв’язку).

Відсутні член Наглядової ради:

 1. Яворівський Володимир.

Присутні на засіданні:

Голова правління НСТУ 3. Аласанія, кандидати у члени правління НСТУ І. Гребенюк, Р. Вінтонів, О. Кольцова, Ю. Макаров, Р. Никоненко, М. Чернотицький, представники офісу Ради Європи в Україні, громадських та міжнародних організацій.

Надійшла пропозиція розпочати засідання.

На засіданні присутні 15 членів Наглядової ради. Кворум наявний.

Обговорення та затвердження порядку денного засідання.

Тетяна Лебедєва оголосила проект порядку денного:

 1. Затвердження тексту контракту із членом Правління ПАТ НСТУ.
 2. Обрання членів Правління ПАТ НСТУ.
 3. Уповноваження Голови Наглядової ради ПАТ НСТУ на підписання контрактів із обраними членами Правління.
 4. Про визначення дати наступного засідання Наглядової ради ПАТ НСТУ.
 5. Різне.

Тетяна Лебедєва запропонувала змінити черговість розгляду питань, а саме: спочатку розглянути питання щодо обрання членів Правління ПАТ НСТУ, а же потім затверджувати текст контракту із членом Правління ПАТ НСТУ.

Тарас Аврахов висловив заперечення щодо зміни черговості розгляду питання, зазначивши, що було б логічніше спочатку затвердити текст контракту, а потім обирати членів Правління ПАТ НСТУ.

Вирішили: затвердити порядок денний засідання:

 1. Обрання членів Правління ПАТ НСТУ.
 2. Затвердження тексту контракту із членом Правління ПАТ НСТУ.
 3. Уповноваження Голови Наглядової ради ПАТ НСТУ на підписання контрактів із обраними членами Правління.
 4. Про визначення дати наступного засідання Наглядової ради ПАТ НСТУ.
 5. Різне.

Голосування:

За - 13. Проти - 1 (Т. Аврахов). Утрималися - 1 (Є. Глібовицький).

Рішення прийнято.

ОБГОВОРЕННЯ ПИТАННЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Обрання членів Правління ПАТ НСТУ.

Тетяна Лебедєва повідомила, що заслуховування кандидатів на вакантні посади членів Правління ПАТ НСТУ відбуватиметься відповідно до Положення про конкурс підкресливши, що це остання організаційне завдання - обирання очільнику НСТУ його команди. Вона підкреслила, що сьогодні Наглядова рада обирає команду, з якої потім будемо запитувати про результат реформи, якої очікує суспільство.

Зурабі Аласанія представив кандидатів у члени правління відповідно до подання від 13 травня 2017 року. Він повідомив, що правління буде умовно поділене на «реформаторську» і «креативну» частини:

Микола Чернотицький, кандидат у члени правління з оптимізації структури (філій);Родіон Никонов, кандидат у члени правління з економіки та фінансів;Інна Гребенюк, кандидат у члени правління з правового забезпечення;Роман Вінтонів, кандидат у члени правління з суспільно-політичного мовлення;Юрій Макаров, кандидат у члени правління з просвітницького мовлення;Олександра Кольцова, кандидат у члени правління з розважального мовлення.1.1. Олександра Кольцова презентувала свій план діяльності, як члена правління ПАТ НСТУ в рамках визначеного для неї напрямку діяльності:

Актуалізація культурної спадщини та мистецьких продуктів сучасної України;Побудова балансу між сучасним музичним контентом та існуючим культурним надбанням;Різножанровість;Підвищення якості розважального контенту та збільшення власного виробництва;Створення розважальних продуктів, що матимуть цінність для суспільства;Створення дитячих програм та програм для сімейного перегляду;Розробка нових актуальних форматів для всіх каналів медіа;Промотування українських культурних продуктів.До Оклександри Кольцової були поставлені запитання, зокрема:

Володимир Бринзак поцікавився з ким у сфері спорту вона планує співпрацювати та як буде вирішена проблема неякісних коментарів, які супроводжують олімпійські ігри та різні спортивні чемпіонати.

Тарас Аврахов зазначив, що визначати, розважальний напрямок, як головний це не зовсім правильно, адже це не основне завдання суспільного мовлення.

Світлана Остапа поцікавилася, чи вивчала пані Олександра досвід зарубіжних країн, як там розвивається розважальний напрямок. Як, що так, то що було б запозичено.

Лаврентій Малазонія запитав чи буде присутня пропаганда у розважальних програмах Суспільного мовника.

Вячеслав Козак поставив запитання чи існують свіжі ідеї в розважальному жанрі для радіо, а також про те, які змін очікуються.

Віктор Таран поцікавився чи пані Олександра визначає для себе ключові показники ефективності, які б дали змогу оцінити її роботу.

До засідання Наглядової ради приєднався Т. Шевченко. Присутні 16 членів Наглядової ради. Кворум наявний.

Інна Гребенюк презентувала свій план діяльності, як члена правління ПАТ НСТУ в рамках визначеного для неї напрямку діяльності:Правове забезпечення трансформації НСТУ в Суспільного мовника європейського зразка («юридична чистота» запровадження нових процедур та механізмів, запровадження юридичних стандартів роботи Суспільного мовника, дотримання авторських та інтелектуальних прав);Організація правового забезпечення функціонування НСТУ як юридичної особи, як акціонерного товариства (юридична ревізія діючих процесів, правова експертиза необхідних змін; пошук оптимальних та ефективних юридичних механізмів для забезпечення нової структури організації; аналіз процесів та процедур з метою дотримання діючого законодавства, забезпечення та захист прав НСТУ);Правове забезпечення взаємодії НСТУ з іншими організаціями, підприємствами та установами -організація такої взаємодії в рамках діючого законодавства та вимог закону, організація належного представництва інтересів НСТУ в судах, захист прав НСТУ у взаємодії з іншими органами та підприємствами, розробка законодавчих змін, які необхідні для належного функціонування та досягнення мети діяльності НСТУ).До Інни Гребенюк були поставлені запитання, зокрема:

Світлана Остапа чи є план вирішення проблем, які існують в ПАТ НСТУ, зокрема це судовий процес щодо боргу перед Євроньюзом.

Олексій Панич зазначив, що ПАТ НСТУ чекає реорганізація та скорочення працівників і поцікавився чи потрібна буде підтримка донорів для вирішення цієї проблеми чи ПАТ НСТУ з цим справиться само.

Родіон Никоненко презентував свій план діяльності, як члена правління ПАТ НСТУ в рамках визначеного для нього напрямку діяльності:Побудова прозорої вертикальної ланки взаємодії від головного офісу до кожної структурної одиниці. На верхньому рівні має бути чітка картина запитів кожного підрозділу, можливість контролю використання ресурсів та оперативного реагування на закриття потреб;Ефективне управління майном компанії: ідентифікація всіх об’єктів, оптимізація;Використання для власного виробництва та подальше управління вільним майном задля забезпечення додаткових коштів на власні потреби компанії;Результативна співпраця з донорами/спонсорами, забезпечення якісного використання додаткових коштів та звітності за цим напрямком;Якісне управління всіма джерелами доходів та оптимізація витратної бази буде сприяти можливості переоснащення виробництва, збільшення ресурсів для створення власного продукту та придбання якісного стороннього, забезпечення достойної оплати праці співробітників та покращення умов роботи;Прозорість та ефективність роботи фінансово-економічного блоку, продуктивне використання існуючих ресурсів, та залучення додаткових буде потужним підґрунтям творчого блоку, забезпечить виробничі потреби та буде сприяти створенню якісного актуального продукту.До Родіона Никоненка були поставлені запитання, зокрема:

Ігор Хохич поцікавився, яким чином кандидат сприятиме збереженню майна та не уможливленню його відчуження, оскільки ПАТ НСТУ володіє великою кількістю майна.

Олексій Панич поцікавився як у майбутньому будуть проходити донорські кошти виділені на підтримку Суспільного мовлення. Досі вони проходили через громадську організацію, проте, можливо, є сенс створити для цього юридичну особу в іншій організаційно-правовій формі - благодійний фонд - де членами Наглядової ради будуть, за посадою, всі члени Наглядової ради ПАТ "НСТУ", а керівництво благодійного фонду буде призначатися менеджментом ПАТ "НСТУ" за погодженням з Наглядовою радою.

Світлана Остапа запитала чи є бажання позбутися приміщення на вул. Мельникова, 42, оскільки на його експлуатацію потрібні величезні кошти чи можливо є в планах здавати його в оренду.

Тарас Аврахов поставив запитання щодо оптимізації структури в розрізі виплат, які необхідно здійснити при скороченні штату.

Тетяна Лебедєва зауважила, що на разі в ПАТ НСТУ необхідно проводити оптимізацію організаційних процесів та поцікавилася чи буде це входити до сфери діяльності пана Родіона. Також Тетяна Лебедєва висловила стурбованість, що Родіон Никоненко працював у двох російських банках та запитала чи робота в цих банках знайшла відображення у його підходах та досвіді.

1.4. Юрій Макаров презентував свій план діяльності, як члена правління ПАТ НСТУ в рамках визначеного для нього напрямку діяльності:

Юрій Макаров підкреслив щодо напрямку ідентичності, в тому числі української мови, в нього «абсолютно генеральські плани». Він вважає важливим просування вивчення української мови, в тому числі тими людьми, які сьогодні не можуть спілкуватися вільно, тому що від них вимагається, щоб вони переходили на українську, а насправді жодного підручника для дорослих в Україні не існує, який би відповідав сучасним методичним вимогам.

Також, за його словами, надзвичайно важлива і тема нацменшин: «Перша і головна - це кримські татари. Потрібно зрозуміти, яким чином ми репрезентуємо цю проблему в суспільному просторі не до 18 травня щороку, як це робиться зараз, а так, щоб ця тема була присутня постійно.

Він зауважив, що у час Другої світової війни кожен день починався із новин, що стосуються подій на фронті, таким чином країна розуміла, що вона живе одним життям, і в цьому житті присутня війна. На його думку, в сучасному світі неможна жити так, ніби війна тебе не стосується. Як окремий напрямок визначені дитячі програми, які мають протистояти конкуренції з боку Росії, де виробляється певний дитячий продукт і в нього, як і в кожен російський продукт, вкладаються дуже серйозні ресурси і зусилля.

До Юрія Макарова були поставлені запитання, зокрема:

Лаврентій Малазонія висловив здивування щодо слів пана Юрія «мілітаризація в межах свідомості». Наголосив, що мілітаризація дуже захоплює і з часом позбавитись цього буде надзвичайно складно і навряд чи це потрібно для Суспільного мовника.

Олексій Панич зазначив, що країна знаходиться не в стані війни і не в стані миру, а швидше за все в стані мировійни і як бути з цим, як висвітлювати події. Можливо, для вирішення питання щодо висвітлення подій потрібно збирати якусь конференцію чи щось інше.

Ігор Хохич поцікавився чому кандидат планує конкурувати з російськими каналами, яких майже не показують в Україні. Та запитав як саме буде відбуватися конкуренція з комерційними українськими каналами.

Засідання Наглядової ради залишив Т. Шевченко. Присутні 15 членів Наглядової ради. Кворум наявний.

1.5. Микола Чернотицький презентував свій план діяльності, як члена правління ПАТ НСТУ в рамках визначеного для нього напрямку діяльності:

До Миколи Чернотицького були поставлені запитання, зокрема:

Олексій Панич поцікавився хто буде відповідати за технічні питання в ПАТ НСТУ. Чи можна вважати, що технічні питання у сфері компетенції пана Миколи.

Олексій Панич зазначив, що в плані діяльності Наглядової ради ПАТ НСТУ на 2017 рік зазначено, що вона планує отримати сім концепцій діяльності. Одна з них це концепція регіонального мовлення та поцікавився коли дана концепція буде представлена Наглядовій раді.

Тарас Аврахов попросив пояснити стик між філіями/бюро та ліцензійними умовами. В якому обсязі планується виконання ліцензійних умов чи, можливо, планується їх перегляд.

Віктор Таран сказав, що існує думка, що телеканали на місцевому рівні не є незалежними, а інколи надають перевагу тим чи іншим політичним гравцям, особливо активним гравцями на місцевому рівні та поцікавився співпрацею з депутатом Олегом Медуницею.

Світлана Остапа зазначила, що Наглядова рада розуміє бажання Голови правління та його команди відмежуватися від історії НТКУ та створити нову, але історія є історія і від цього нікуди не дітися. Однією із історій є фестивалі. Раніше їх було багато, зараз значно менше. Пані Світлана поцікавилася чи потрібно відмежовуватися від усього і в наступному не брати участь у фестивалях.

Тарас Аврахов нагадав, що довгий час не була створена дирекція по роботі з регіональними мовниками та поцікавився з ким, на разі, пан Микола буде проводити реформування регіональних мовників.

Тарас Аврахов зазначив, що нічого не було сказано про регіональне радіомовлення. То все ж таки, що буде з радіо в регіонах.

Вадим Міський сказав, що йому подобається те, що буде розмежування між адміністративними працівниками та творчими, адже не буде жорсткого адміністративного впливу на творчий процес та поцікавився хто буде вирішувати кадрові питання в регіонах. Він попросив уточнити, яким чином буде забезпечене невтручання адміністративного керівника філії у контент.

Світлана Остапа поцікавилася, в разі обрання пана Миколи членом Правління, за скільки часу він планує познайомитися з роботою колективів регіональних філій.

1.6. Роман Вінтонів презентував свій план діяльності, як члена правління ПАТ НСТУ в рамках визначеного для нього напрямку діяльності:

До Романа Вінтоніва були поставлені запитання, зокрема:

Тарас Аврахов зазначив, що пан Роман відповідає за суспільно-політичний напрямок та поцікавився чи пан Роман ототожнює інформаційно-аналітичне мовлення із суспільно-політичним.

Дарія Карякіна запитала хто буде відповідати за новини.

Віктора Тарана цікавить як надалі будуть представлені на каналі програми суспільно-політичного напрямку.

Лаврентій Малазонія поцікавився як буде відбуватись конкуренція програм суспільно-політичного напрямку з комерційними мовниками.

Тетяна Лебедєва поставила запитання чи є співвідношення позитиву і негативу показниками, що будуть відслідковуватись уточнивши, що глядач дивлячись передачі буде більш бачити позитив чи все ж таки негатив.

Світлана Остапа в Україні багато телерадіоканалів, але жоден з них не дає загальної картинки про Україну. Схвалила позицію концепції Романа, сказавши, що передачі про минуле, теперішнє та майбутнє складуть загальну картинку про життя України. Світлана Остапа поцікавилася чи є у пана Романа відчуття команди Зурабі Аласанії, яка може здійснити місію ПАТ НСТУ.

Олексій Панич поцікавився як буде здійснюватися розмежування повноважень між паном Романом та Юрієм Макаровим.

Тарас Аврахов зауважив, що пан Роман позиціонується в рамках одного каналу, а все ж таки хотілось щоб він себе позиціонував в рамках Суспільного мовника загалом.

Світлана Остапа запитала чи пан Роман відповідає за суспільно-політичний напрямок тільки на телебаченні чи і на радіо також. Якщо так то у який спосіб буде ця співпраця.

Презентація планів діяльності, кандидатів на вакантні посади членів Правління ПАТ НСТУ закінчилася.

Тетяна Лебедєва запропонувала обрати лічильну комісію для підрахунку бюлетенів членів Наглядової ради з голосами за кандидатів на вакантні посади членів Правління ПАТ НСТУ.

Надійшли пропозиції до складу лічильної комісії включити Дарію Карякіну, Сергія Тарана та Ігора Хохича.

Тетяна Лебедєва запропонувала поставити на голосування пропозицію щодо членів лічильної комісії списком.

Вирішили: утворити лічильну комісію у складі Дарії Карякіної, Сергія Тарана та Ігора Хохича.

Голосування:

За - 15. Проти - 0. Утрималися-0.

Рішення прийнято.

Тетяна Лебедєва оголосила голосування за кандидатів на вакантні посади членів Правління ПАТ НСТУ.

У голосуванні шляхом заповнення письмових анонімних бюлетенів не беруть участі члени Наглядової ради, які присутні за допомогою засобів дистанційного конференц-зв’язку (Є. Глібовицький).

За результатами голосування на вакантні посади голови правління ПАТ НСТУ:

Членами правління ПАТ НСТУ обрані: Юрій Макаров, Олександра Кольцова, Роман Вінтонів, Інна Гребенюк, Родіон Никоненко, Микола Чернотицький.

Засідання Наглядової ради залишив В. Портников. Присутні 14 членів Наглядової ради. Кворум наявний.

2. Затвердження тексту контракту із членом Правління ПАТ НСТУ.

Тетяна Лебедєва запропонувала спочатку розглянути зауваження до проекту контракту від членів Наглядової ради, а потім зауваження представлені Інною Гребенюк.

Олексій Панич запропонував прийняти проект контракту за основу, а потім розглянути зауваження до 7 розділу контракту.

Вирішили: прийняти проект контракту за основу.

Голосування:

За - 13. Проти - 0. Утрималися - 1 (Т.Аврахов).

Рішення прийнято.

Олексій Панич зазначив, що оскільки Голова та члени правління є командою, то було б добре запровадити командну відповідальність у прийнятті кадрових рішень. Він запропонував з проекту контракту вилучити такі підпункти проекту контракту:

«7.7. За наслідком розгляду наданих Членом правління, відповідно до пункту 7.6, пояснень, Голова правління бере їх до відома або вносить подання до Наглядової ради про розгляд питання щодо наявності грубого порушення з боку Члена правління;

Наглядова рада на підставі подання, визначеного в п. 7.7. ухвалює рішення про наявність або відсутність грубого порушення з боку Члена правління;За наслідками визнання грубого порушення, відповідно до п.7.8., Наглядова рада може розглянути на цьому або наступному засіданні питання про дострокове припинення повноважень Члена правління. У випадку, якщо Наглядова рада вносить у свій порядок денний, але не ухвалює рішення про дострокове припинення повноважень Члена правління, це рішення про визнання одноразового грубого порушення не може бути використано надалі як підстава для дострокового припинення повноважень Члена правління».Та доповнити проект контракту підпунктами 7.4.4, 7.4.5, 7.4.6 в наступній редакції:

«7.4.4. Дострокове припинення цього контракту за рішенням Наглядової ради з підстав, передбачених підпунктами 7.4.2.2, 7.4.2.8, 7.4.2.9 та 7.4.2.10, можливе лише за наявності згоди на таке рішення Наглядової ради з боку правління або Голови правління. Згода з правлінням в порядку, передбаченому Положенням про правління, і надається Наглядовій раді у вигляді виписки з протоколу засідання правління; згода з боку голови правління надається Наглядовій раді письмово у вигляді подання чи звернення, або висловлюється Головою правління усно на засіданні Наглядової ради, що відображається у відповідному протоколі засідання.

У разі дострокового припинення цього контракту в порядку, передбаченому підпунктом 7.4.4. цього контракту, контракт втрачає чинність з моменту ухвалення рішення Наглядової ради, якщо згода на таке рішення з боку правління чи Голови правління була надана до або під час засідання Наглядової ради, і з моменту надання згоди з боку правління чи Голови правління, якщо вона була надана після рішення Наглядової ради».У разі, якщо правління чи Голова правління розглянули раніше ухвалене рішення Наглядової ради про дострокове припинення цього контракту з підстав, передбачених підпунктами 7.4.2.2., 7.4.2.8., 7.4.2.9. та 7.4.2.10 цього контракту, і ухвалили незгоду з цим рішенням (правлінняв порядку, передбаченому Положенням про правління, Голова правлінняу вигляді письмового подання до Наглядової ради), відповідне рішення Наглядової ради не набирає чинності і у подальшому не може бути підставою для дострокового припинення цього контракту за рішенням Наглядової ради».Тарас Аврахов зауважив, що рішення Наглядової ради не повинно залежати від того, що думає Голова правління чи хтось інший. Адже є об’єктивна реальність тобто є порушення чи грубе порушення і воно існує незалежно від того чи його помітив Голова правління чи ні.

Олексій Панич запропонував підпункт 7.6. проекту контракту після слів «У випадку виявлення Головою правління порушення обов’язків Члена правління,» доповнити словами «або вчинення винних дій з боку Члена правління» та доповнити проект контракту пунктом 7.7. наступного змісту «7.7. У випадку виявлення членом Наглядової ради порушення обов ’язків Члена правління або вчинення винних дій з боку Члена правління, член Наглядової ради повідомляє про це Голову правління, який вживає заходи, передбачені підпунктом 7.6. цього контракту, і письмово повідомляє про результат вжитих заходів відповідного члена Наглядової ради та голову Наглядової ради. На підставі отриманої інформації, Наглядова рада може розглянути питання про дострокове припинення цього контракту з підстав, передбачених підпунктами 7.4.2.8., 7.4.2.9. або 7.4.2.10. цього контракту».

Інна Гребенюк запропонувала підпункт 3.1.9 проекту контракту доповнити словами «з питань які належать до сфери повноважень відповідно до їх обов’язків між членами правління».

Інна Гребенюк запропонувала підпункти 3.1.13. та 3.1.14. проекту контракту доповнити словам «відповідних працівників».

Олексій Панич зауважив, що йому не зрозуміло, що значить «відповідних працівників» адже розподіл повноважень зроблених по інформаційних блоках, а підрозділи у яких працюють працівники підпорядковані практично всім членам правління.

Інна Гребенюк запропонувала доповнити підпункт 11.1.1 проекту контракту словами «стажування адвоката».

Вирішили: доповнити проект контракту підпунктами 7.4.4, 7.4.5 та 7.4.6 такого змісту:

«7.4.4. Дострокове припинення цього контракту за рішенням Наглядової ради з підстав, передбачених підпунктами 7.4.2.2., 7.4.2.8.,7.4.2.9. та 7.4.2.10, можливе лише за наявності згоди на таке рішення Наглядової ради з боку правління або Голови правління. Згода з боку правління ухвалюється правлінням в порядку, передбаченому Положенням про правління, і надається Наглядовій раді у вигляді виписки з протоколу засідання правління; згода з боку голови правління надається Наглядовій раді письмово у вигляді подання чи звернення, або висловлюється Головою правління усно на засіданні Наглядової ради, що відображається у відповідному протоколі засідання.

У разі дострокового припинення цього контракту в порядку, передбаченому підпунктом 7.4.4. цього контракту, контракт втрачає чинність з моменту ухвалення рішення Наглядової ради, якщо згода на таке рішення з боку правління чи Голови правління була надана до або під час засідання Наглядової ради, і з моменту надання згоди з боку правління чи Голови правління, якщо вона була надана після рішення Наглядової ради».У разі, якщо правління чи Голова правління розглянули раніше ухвалене рішення Наглядової ради про дострокове припинення цього контракту з підстав, передбачених підпунктами 7.4.2.2., 7.4.2.8., 7.4.2.9. та 7.4.2.10 цього контракту, і ухвалили незгоду з цим рішенням (правління - в порядку, передбаченому Положенням про правління, Голова правління - у вигляді письмового подання до Наглядової ради), відповідне рішення Наглядової ради не набирає чинності і у подальшому не може бути підставою для дострокового припинення цього контракту за рішенням Наглядової ради.

Голосування:

За - 14. Проти - 0. Утрималися - 0. Рішення прийнято.

Вирішили: підпункт 7.6. проекту контракту після слів «У випадку виявлення Головою правління порушення обов’язків Члена правління,» доповнити словами «або вчинення винних дій з боку Члена правління».

Голосування:

За - 13. Проти - 0. Утрималися - 1 (Т.Аврахов). Рішення прийнято.

Вирішили: доповнити проект контракту пунктом 7.7. такого змісту:

«7.7. У випадку виявлення членом Наглядової ради порушення обов’язків Члена правління або вчинення винних дій з боку Члена правління, член Наглядової ради повідомляє про це Голову правління, який вживає заходи, передбачені підпунктом 7.6. цього контракту, і письмово повідомляє про результат вжитих заходів відповідного члена Наглядової ради та голову Наглядової ради. На підставі отриманої інформації, Наглядова рада може розглянути питання про дострокове припинення цього контракту з підстав, передбачених підпунктами 7.4.2.8., 7.4.2.9. або 7.4.2.10. цього контракту».

Голосування:

За - 14. Проти - 0. Утрималися - 0. Рішення прийнято.

Вирішили: вилучити підпункти 7.7, 7.8 та 7.9 проекту контракту та скоригувати нумерацію наступних підпунктів.

Голосування:

За - 14. Проти - 0. Утрималися - 0. Рішення прийнято.

Вирішили: підпункт 3.1.9 проекту контракту доповнити словами «з питань які належать до сфери повноважень відповідно до їх обов’язків між членами правління».

Голосування:

За - 14. Проти - 0. Утрималися - 0. Рішення прийнято.

Вирішили: доповнити підпункт 11.1.1 проекту контракту словами «стажування адвоката».

Голосування:

За - 12. Проти - 0. Утрималися - 2 (Д. Карякіна, В. Козак).

Рішення прийнято.

Вирішили: Затвердити текст контракту із Членом правління ПАТ НСТУ зі змінами та доповненнями підтриманими на засіданні Наглядової ради (Додаток №1).

Голосування:

За - 14. Проти - 0. Утрималися - 0.

Рішення прийнято.

Вирішили: уповноважити Голову Наглядової ради ПАТ НСТУ Лебедєву Т.Я. на підписання контракту, затвердженого рішенням Наглядової ради від 15 травня 2017 року №11, з членами правління ПАТ НСТУ.

Голосування:

За - 13. Проти - 0. Утрималися - 1 (Т. Лебедєва).

Рішення прийнято.

5. Різне.

Тетяна Лебедєва запропонувала визначитись із датою зустрічі робочої групи щодо проведення аудиту.

Вадим Міський повідомив, що члени робочої групи дійшли згоди, що для проведення аудиту фінансової звітності за 2016 рік, який є необхідним для реєстрації випуску акції ПАТ НСТУ, рішення Наглядової ради не потрібно. Адже станом на 1 січня 2016 року працювала державна установа НТКУ, тож цей аудит може провести Правління самостійно.

Світлана Остапа сказала, що перш за все потрібно визначитись чи потрібний цей аудит чи ні.

Тетяна Лебедєва запропонувала визначити дату наступного засідання Наглядової ради.

Дарія Карякіна попросила звернутися з офіційним листом до Правління щодо виготовлення візитних карток членам Наглядової ради, оргтехніки та канцелярського приладдя.

Дарія Карякіна повідомила, що нинішні працівники інформаційної служби «UА:Першого» запропонували зустріч з Наглядовою радою.

Тетяна Лебедєва висловила побажання провести низку зустрічей із керівниками та працівниками підрозділів ПАТ НСТУ за участі Голови правління.

Голова Наглядової ради закрила засідання.

Голова Наглядової ради Т. Я. Лебедєва

Секретар Наглядової ради В. В. Міський


Додатки: