Винахідник з Дніпропетровщини розповів, скільки коштуватиме зібрати павербанк з підручних засобів

Винахідник з Дніпропетровщини розповів, скільки коштуватиме зібрати павербанк з підручних засобів

Винахідник із Дніпропетровщини Ігор Кочет виробляє різні прилади, аби під час блекаутів заживлювати прибори у будинку.

Суспільному чоловік розповів, як самому зібрати павербанк та скільки це коштуватиме.

"Маємо два акумулятори, які в побуті знайшли, десь з ліхтарика витягнули, і хочемо зарядити телефон. Треба поєднати два послідовно — отримуємо вісім вольт. Якщо є три акумулятори, то це ще краще, але вистачить і двох. Зручно це зробити за допомогою двох магнітиків", — говорить він.

Винахідник з Дніпропетровщини розповів, скільки коштуватиме зібрати павербанк з підручних засобів
Саморобний павербанк від Ігоря Кочета. Суспільне Дніпро

За словами Ігоря Кочета, аби зарядити телефон, потрібно придбати перехідник для прикурювача авто, і сам дріт зі щипцями та прикурювачем.

Ціна одного акумулятора, зазначає чоловік, від 150 до 200 грн. Перехідник для прикурювача із зажимами коштує від 90 до 140 грн. Ціна адаптера для зарядки телефону— від 150 до 300 грн, в залежності від виробника.

"Маючи такий варіант, аварійний, можна викрутитись, телефон підзарядити. Два акумулятори еквівалентні батареї, що встановлена в телефоні", — сказав винахідник. Він додав: за допомогою подібних перехідників зарядитися можна й від автомобільного акумулятора. У систему можна додавати акумулятори, аби збільшити кількість заряду.

За його словами, саморобні зарядні пристрої потрібно використовувати лише тоді, коли немає звичайних.

"Якщо ви поставили на зарядку, забули, акумулятори "висадили" в нуль, то все, потім його тільки утилізувати. Тобто 300 грн, за які ви купили акумулятори, просто викинули", — зазначив чоловік.

Крім того, винахідник застерігає, що подібні прилади можуть бути вогненебезпечними, тож їх слід застосовувати лише в екстрених випадках.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок