Якщо не встигли забронювати працівника, він може бути мобілізований. Адвокат з Дніпра пояснює тонкощі нового закону

Якщо не встигли забронювати працівника, він може бути мобілізований. Адвокат з Дніпра пояснює тонкощі нового закону

18 травня набув чинності новий закон України про мобілізацію. Протягом 60 днів від цієї дати військовозобов’язані мають оновити свої дані у системі Оберіг. Чи стосується це громадян, які мають бронь від мобілізації, та як загалом змінилися правила бронювання – Суспільному розповів адвокат з Дніпра Роман Ухов.

Якщо не встигли забронювати працівника, він може бути мобілізований. Адвокат з Дніпра пояснює тонкощі нового закону
Роман Ухов. Суспільне Дніпро

Люди яких професій підлягають бронюванню

Бронювання залежить саме від професії людини. Чіткого переліку професій, що підлягають бронюванню, іншого, ніж держслужбовці, для приватних осіб не визначено. Тобто роботодавець відповідного підприємства, установи, організації сам самостійно вирішує на підприємстві, які особи мають бути заброньовані.

Були уточнені правила бронювання, було розширено та уточнено певні категорії щодо бронювання, надано можливість бронювати осіб, які працюють на критично важливих підприємствах, – до 12 місяців, було надано можливість бронювати до 100% таких працівників.

Чи є вимога оновлення даних в ТЦК для заброньованих людей

Вимога щодо оновлення даних до броньованих осіб є. Такі особи повинні оновити свої дані. І все ж таки подальше бронювання може залежати від наявності вказаних даних в системі обліку Оберіг. Якщо таких даних не буде, можуть виникнути питання під час винесення рішення про бронювання і під час його продовження.

Навіть якщо працівники є заброньованими, то ТЦК має право їх викликати це може відбуватись для уточнення даних і це не суперечить чинному законодавству.

Це може бути як шляхом виклику через підприємства, як через органи місцевої влади, так і може бути шляхом надсилання повісток на місце мешкання.

Що буде, якщо підприємство не встигло забронювати працівника

Якщо підприємство не встигло забронювати працівника, якщо є повістка, тобто є вимоги закону, – він повинен з'являтись до ТЦК. І він може бути мобілізований. І це буде законно. Не передбачено такої підстави звільнення особи — "заброньована з запізненням".

Підприємство повинно завчасно цим питанням займатися, вирішувати це питання. Якщо особа не має броні і її мобілізували – це буде визнано законним, навіть якщо у подальшому підприємство щось захоче зробити, якимось чином подати на бронювання. Тобто ТЦК на час його мобілізації не мало інформації про те, що особа є заброньованою.

Якщо особа вже була мобілізована, якщо на час вже після мобілізації було отримано документи щодо бронювання, – така особа звільненню з військової служби не підлягає. Якщо була дотримана процедура її мобілізації, то вона буде мобілізована на законних підставах. Немає жодних підстав для її звільнення.

Автор — Андрій Незнаєнко

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок