Вилазив з вікна авто і кликав на допомогу. У ТЦК Дніпра прокоментували інцидент з військовозобов'язаним

Вилазив з вікна авто і кликав на допомогу. У ТЦК Дніпра прокоментували інцидент з військовозобов'язаним

У Дніпропетровському обласному територіальному центрі комплектації та соціальної підтримки (ТЦК та СП) прокоментували відео за участі містянина та військових, яке шириться соцмережами. На кадрах видно чоловіка, який виліз через вікно з автівки, у салоні якої були військові, сів на велосипед та поїхав з місця події.

В обласному ТЦК повідомили, що подія сталася 28 травня у Дніпрі. За попередніми даними, чоловік не оновлював свої дані, тож працівники військкомату запропонували йому проїхати до районного центру комплектування, аби оновити дані та розв'язати питання щодо можливого притягнення містянина до адмінвідповідальності.

"Після того, як цей громадянин сів у салон автомобіля, його поведінка стала неадекватною, він почав вилазити у відкрите вікно автомобіля, емоційно кликав перехожих допомогти йому залишити авто — без пояснень причин такої реакції", — мовиться у дописі обласного терцентру комплектування.

Жодного психологічного, фізичного примусу або впливу до чоловіка з боку військовослужбовців не застосовувалось, зазначили у повідомленні. ТЦК працює над тим, аби оповістити містянина відповідно до законодавства.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок