Удвох тримали оборону позицій 12 днів: нацгвардійців 21-ї бригади нагородили відзнакою "За стійкість та незламність"

Удвох тримали оборону позицій 12 днів: нацгвардійців 21-ї бригади нагородили відзнакою "За стійкість та незламність"

військові, НГУ
Військові Національної гвардії України. Військова частина 3011 Національної гвардії України/Facebook

Двох військових криворізької 21-ї бригади Національної гвардії України(НГУ) нагородили відзнакою "За стійкість та незламність". Бійці з позивними Черкас та Повар протягом 12 днів удвох утримували позицію під артилерійським вогнем в районі Часового Яру на Донеччині.

Про це йдеться на сторінці Військової частини 3011 Національної гвардії України.

Нацгвардієць Андрій з позивним Черкас на службі з 2012 року. Потім військовий підписав контракт та продовжив службу у 21-й бригаді НГУ. Перші бойові завдання виконував у 2014 році, брав участь у звільненні населених пунктів Донецької та Луганської областей. Нині Андрій виконує бойові завдання у напрямку Бахмута.

"Ми з Поваром були на позиції вдвох. Нас постійно обстрілювала 120-ка(міномет калібру 120-мм – ред.), з дронів робили скиди гранат, ВОГів. Коли росіяни почали спробу штурму у напрямку суміжних сил, ми почали стрільбу та відвернули ворожий вогонь на себе. Вистояли, відпочили та знову йдемо на позиції", – розповів Андрій.

Старший солдат Олег з позивним Повар родом з Кіровоградщини, отримав середню спеціальну освіту – кухар. У лавах Національної гвардії Олег перебуває з перших днів повномасштабного вторгнення.

"Найбільше вразило те, що хлопці там (на фронті – ред.) радіють найменшим дрібницям та готові ділитися останнім", – говорить Олег.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок