На Дніпропетровщині батька й сина підозрюють в організації незаконного трансферу військовозобов`язаного до Молдови

На Дніпропетровщині батька й сина підозрюють в організації незаконного трансферу військовозобов`язаного до Молдови

прокуратура, гроші, ухилянт
Батька й сина затримали при отриманні коштів. Фото: спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону/Facebook

На Дніпропетровщині батьку й синові повідомили про підозру в організації незаконного переправлення за кордон ухилянта.

Про це йдеться на Facebook-сторінці спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону.

За повідомленням, 52-річний чоловік в особистій розмові зі знайомим повідомив останньому, що може допомогти з перетином державного кордону України. Знайомий вагався. Тоді батько задіяв свого 29-річного сина.

Удвох вони протягом трьох місяців "вмовляли" військовозобов`язаного та запевняли, що вже неодноразово допомогли незаконно виїхати на територію Республіки Молдова іншим ухилянтам.

Коли чоловік погодився, то підозрювані повідомили йому про грошову винагороду для них у сумі 6800 доларів США. Під час одержання коштів їх затримали.

За організацію незаконного переправлення людей через державний кордон України за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів (частина 3 стаття 332 Кримінального кодексу України) батькові й сину загрожує до дев`яти років позбавлення волі.

Наразі фігурантам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави. Перевіряється причетність до злочину інших людей.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок