"Почали ремонтувати дах, аби люди могли заселитися": скільки квартир пошкоджено внаслідок удару по Дніпру 19 квітня

"Почали ремонтувати дах, аби люди могли заселитися": скільки квартир пошкоджено внаслідок удару по Дніпру 19 квітня

ракетний удар, Дніпро
Наслідки ракетного удару 19 квітня, Дніпро, 20 квітня 2024 року. Суспільне Дніпро

Внаслідок ракетного удару по житловому будинку у Дніпрі 19 квітня повністю зруйновано 10 квартир, два під'їзди в аварійному стані.

Про це йдеться на сайті міської ради Дніпра.

За повідомленням, нині замовили технічний звіт про стан двох під'їздів пошкодженого будинку.

"Ми не рекомендуємо мешканцям зараз наближатись до квартир у цих двох під?їздах, поки не отримаємо результати технічного звіту. Його вже замовлено і висновки нам обіцяли надати за тиждень", – зазначив представник департаменту житлового господарства Дніпровської міськради Єгор Худяков.

У під'їздах № 7, 8, 9, 10 вже подали світло та воду. Газ буде відсутній доки не буде проєкту відновлення будинку, зазначили в міськраді.

"Також у згаданих під'їздах розпочали ремонтувати дах, який вигорів під час пожежі, щоб люди мали змогу найближчим часом заселитися. Загалом постраждали у цьому районі 32 будинки, в них вибито майже 700 вікон", – зазначив він.

Нині комунальники затягують вікна плівкою, забивають osb, а також знімають заміри, аби замовити нові металопластикові вікна та найближчим часом встановити їх.

Станом на 22 квітня 79 людей з пошкоджених квартир звернулися за допомогою. Після оформлення актів про пошкодження/руйнування житла – вони зможуть отримати матеріальну допомогу від міської ради.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок