Вилучили товару на понад 75 тисяч гривень. На Дніпропетровщині припинили незаконний продаж алкоголю та цигарок

Вилучили товару на понад 75 тисяч гривень. На Дніпропетровщині припинили незаконний продаж алкоголю та цигарок

Цигарки, алкоголь, кримінал, Кам'янське
Вилучені цигарки та алкоголь. Фото: Національна поліція Дніпропетровщини

У Кам’янському на Дніпропетровщині поліцейські вилучили із незаконного продажу алкогольні та тютюнові вироби.

Про це мовиться на сайті обласної поліції.

Загалом поліцейські задокументували 16 фактів порушення правил торгівлі алкоголем та тютюновими виробами під час перевірки торговельних закладів. Рейди тривали у період з 1 по 9 квітня на території Кам'янського району.

Правоохоронці вилучили майже сім тисяч тютюнових виробів та більше ніж 300 літрів алкоголю, які продавалися без дозвільних документів на торгівлю та марок акцизного податку. Загальна вартість вилученого підакцизного товару — понад 75 тисяч гривень.

"Продаж підакцизних товарів (алкоголь чи тютюнові вироби) може здійснюватися виключно при наявності відповідної ліцензії. Якщо ви маєте інформацію про незаконну роботу точки продажу безакцизними товарами, повідомляйте до поліції за допомогою телеграм-бота", — йдеться в повідомленні.

На правопорушників склали адміністративні протоколи за статтею 156Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння та статтею 164 Порушення порядку провадження господарської діяльностіКодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок