Вчиняла сексуальне насильство та виготовляла порнографію за участі 8-річного сина. Підозрюють жительку Кам'янського

Вчиняла сексуальне насильство та виготовляла порнографію за участі 8-річного сина. Підозрюють жительку Кам'янського

Жительці Кам’янського повідомили про підозру за фактами вчинення сексуального насильства щодо малолітньої дитини та виготовлення, збуту дитячої порнографії (частини 4, 6 статті 153Сексуальне насильство, частини 1, 3, 4 статті 301-1Одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження Кримінального кодексу України).

Про це йдеться на сайті прокуратури Дніпропетровщини.

За даними слідства, підозрювана вдома вчиняла сексуальне насильство над 8-річним сином та знімала це на мобільний телефон. Фото та відео жінка збувала через месенджери. Окрім цього, вона завантажувала з інтернету файли з дитячою порнографією, які зберігала та продавала.

Під час проведення обшуку за місцем проживання підозрюваної вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку та електронні носії інформації, що містили більш ніж 500 фото- та відеофайлів з дитячою порнографією, у тому числі і за участі її сина.

Нині жінка перебуває під вартою без права внесення застави. Двоє неповнолітніх дітей підозрюваної перебувають під тимчасовою опікою батька молодшої дитини.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок