"Я від неї заряджаюсь, як тролейбус від контактної мережі". Історія кохання водія та водійки дніпровських тролейбусів

"Я від неї заряджаюсь, як тролейбус від контактної мережі". Історія кохання водія та водійки дніпровських тролейбусів

Анастасія Канівець та Олександр Орлов — водії міських тролейбусів у Дніпрі. Разом — з минулого року. Розповіли: працюють на різних маршрутах, але намагаються побачитись хоч на декілька хвилин.

Як помітили один одного та про що мріють закохані — у матеріалі Суспільного.

Олександр каже: працював спочатку кондуктором, а потім навчився на водія. Каже: це була дитяча мрія.

"У мене батько працює водієм тролейбуса, я, можна сказати, виріс в тролейбусі. Постійно з ним був, цікавився: "А це що? А покажи якісь кнопки може, дай посидіти за кермом". Уявляв, як перевозитиму пасажирів Що їздитиму по місту, як мені будуть казати "Дякую", що я їх доставив до місця призначення", — говорить чоловік. Та влітку 2023 року після чергової зміни чоловік побачив її. Анастасія якраз прийшла навчатися на водійку.

"Дивлюсь, дівчинка така цікава. Думаю, поговорю з нею, що вона, як вона взагалі сюди прийшла. Завжди було цікаво, чому саме дівчата сюди йдуть, особливо такі молоді і красиві... Сподобалася усмішкою, голосом, і я зрозумів, що без неї не можу. Я від неї заряджаюсь, як тролейбус від контактної мережі, вона посміхається, мені це подобається, — розповів Олександр.

У Дніпрі водії тролейбуса покохали один одного
Водій тролейбуса Олександр Орлов. Суспільне Дніпро/Вікторія Пінчук

Анастасія за першою освітою медична сестра, три роки працювала у лікарні. Та одного дня вирішила кардинально змінити професію.

"Якось так прийшло до мене, що хочеться щось водити. Побачила тролейбус, і мені в голову: "А чого би не спробувати?". І сподобалося", — каже вона.

Історія кохання водіїв тролейбуса
Водійка тролейбуса Анастасія Канівець. Суспільне Дніпро/Вікторія Пінчук

Спочатку пара працювала у різні зміни та могли бачитись усього дві години на день.

"Я до неї приходив кататись, а потім вона до мене. Вона у салоні, я за кермом або навпаки: один одного не відволікаємо, бо це заборонено", — каже чоловік.

Та нещодавно закохані попросились працювати в однаковий час. Анастасія каже, з керівництвом порозумілись, бо таких пар, як вони, на роботі багато. Колеги жартома запитують про весілля.

"Разом приходимо на роботу, разом йдемо з роботи. Заходиш в депо і чуєш кожен день: "Коли вже з весілля". Кажемо, що скоро, в їдальні будемо святкувати. Тролейбус візьмемо, поїдемо кататись по місту", — розповіли Анастасія з Олександром.

Пара вже почала жити разом. Зараз готуються до першого важливого кроку — планують завести кота.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок