Прибирають уламки по 11 годин на день. Як працівники спортколеджу в Дніпрі усувають наслідки ракетного удару

Прибирають уламки по 11 годин на день. Як працівники спортколеджу в Дніпрі усувають наслідки ракетного удару

У Дніпрі на третій день після атаки армії РФ працівники пошкодженого спортивного коледжу прибирають уламки та демонтують напівзруйновані конструкції. Найбільших пошкоджень зазнала актова зала, розповів Суспільному директор закладу Олег Дерлюк.

За його словами, руйнування значні, повністю вибиті вікна. Того дня, 2 квітня, під час тривоги 120 вихованців коледжу та 100 працівників перевели до укриття. Директор каже: так роблять під час кожної тривоги. Іноді учням доводиться й спати у сховищі.

Як працівники спортколеджу в Дніпрі усувають наслідки ракетного удару
Укриття в спортивному коледжі Дніпра. Суспільне Дніпро/Олександр Шалдибін

"Це саме те укриття, яке врятувало наші життя, життя наших дітей. Це найголовніше. Укриття забезпечено всім необхідним: вода, медикаменти, туалет", — розповів Олег Дерлюк.

Прибирають уламки по 11 годин на день. Як працівники спортколеджу в Дніпрі усувають наслідки ракетного удару
Директор спортивного коледжу Олег Дерлюк. Суспільне Дніпро/Олександр Шалдибін

Наразі в закладі закривають вікна ОСБ-плитами, аби вихованці могли повернутися до навчального процесу. Викладач В’ячеслав Приходько говорить: прибирають уламки по 11 годин на день.

"Поки на три дні продовжено дитячі канікули. У кого діти перебувають на території коледжу, у кого — в Дніпрі, то з усіма постійно інструктаж по телефону", — сказав він.

У Дніпрі усувають наслідки ракетного удару в пошкодженому спортивному коледжі
Вибиті вікна в одному з кабінетів спортколеджу. Суспільне Дніпро/Олександр Шалдибін

За словами заступника директора з навчально-методичної роботи Володимира Маменка, також вибиті вікна й у кімнатах, де проживали вихованці коледжу. Зараз учні продовжують тренуватися на інших спортивних базах. Вікна ж закривають разом з тренерами та батьками учнів, які можуть прийти допомогти.

Директор закладу Олег Дерлюк зазначив: наразі строки повноцінного відновлення коледжу — невідомі. А сума збитків стане зрозуміла після огляду комісією.

Що відомо про ракетний удар по Дніпру 2 квітня 2024 року

2 квітня війська РФ атакували ракетою Дніпро. Внаслідок удару поранення отримали 18 людей, 12 з них – госпіталізовані. За уточненою інформацією, через удар по Дніпру 2 квітня пошкоджено чотири заклади освіти, 9 багатоквартирних будинків, 25 авто.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок