Спортсменка Вілена Бевз з Кривого Рогу вдруге стала призеркою чемпіонату Європи з кульової стрільби

Доповнено
Вілена Бевз (посередині). Фото: Facebook/Дніпропетровська ОШВСМ

Вихованка Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності Вілена Бевз з Кривого Рогу вдруге стала призеркою чемпіонату Європи з кульової стрільби.

Про це йдеться на Facebook-сторінці спортивної школи.

Вілена виборола вже друге срібло у категорії тріо. Тренер дівчини Олексій Виливаний.

За даними відділення національного олімпійського комітету України у Дніпропетровській області Вілена виступала у команді разом Оленою Костевич з Чернігівщини та Юлією Ісаченко з Кіровоградщини. У матчі за золото українки поступилися двома очками 15:17 угорському тріо.

Чемпіонат Європи серед юніорів зі стрільби з пневматичної зброї проходив з 26 лютого по 3 березня в угорському Дьєрі. Україна завершила Чемпіонат Європи серед дорослих на другому місці в медальному заліку, а Чемпіонат Європи серед юніорів — на третьому.

Що відомо про результати Вілени Бевз на чемпіонаті Європи з кульової стрільби

У лютому Вілена Бевз виборола срібну медаль у командному заліку, виконуючи вправу ПП-3.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро