Понад два мільйони гривень доходів, квартири, автомобілі, годинники. Що задекларував міський голова Дніпра Борис Філатов

Понад два мільйони гривень доходів, квартири, автомобілі, годинники. Що задекларував міський голова Дніпра Борис Філатов

Понад два мільйони гривень доходів, квартири, автомобілі, годинники. Що задекларував міський голова Дніпра Борис Філатов
. Фото: Дніпропетровська обласна військова адміністрація

Міський голова Дніпра Борис Філатов володіє декількома житловими та нежитловими будівлями, автівками, готівкою та коштами на банківських рахунках.

Про це йдеться у його декларації за 2022 рік в єдиному державному реєстрі декларацій, яку він подав 30 січня 2024 року. Детальніше про задеклароване майно очільника міста та його дружини – читайте далі.

Доходи та активи

Більш ніж 966 тисяч гривень заробітної плати отримав Борис Філатов за основним місцем роботи. Ще 46 394 гривень він отримав на посаді доцента в Університеті митної справи та фінансів. Окрім цього, більше ніж пів мільйона гривень доходів Борис Філатов отримав від надання майна в оренду.

Марина Філатова за 2022 рік задекларувала понад 182 тисячі гривень доходу від заняття підприємницькою діяльністю, а також отримала 237 тисяч гривень – від надання майна в оренду.

Готівкою міський голова задекларував 430 тисяч гривень та 769 тисяч доларів США. На банківських рахунках посадовця – більш ніж 28 тисяч гривень. Його дружина у готівці задекларувала 125 тисяч гривень та 113 тисяч доларів США. На банківських рахунках – 8756 гривень.

Нерухомість

З нерухомості у Бориса Філатова — квартира, площею 279,6 квадратних метрів та житловий будинок з господарчими будівлями. Також він задекларував 4 земельних ділянки, одну з яких орендує, на іншу – має право користування, 10 паркувальних місць з частковою та повною власністю. Також має нежитлову будівлю у повній власності та нежитлове приміщення, де його частка власності складає 33,33%.

Марина Філатова за декларацією володіє двома квартирами, житловим будинком, двома нежитловими приміщеннями та часткою власності, а саме 33,33%, бази сімейного відпочинку. Також у дружини міського голови у власності – п'ять земельних ділянок, з яких дві – у частковій власності (частка – 16,66%). А ще вона має одне машиномісце у паркінгу.

Транспорт та інше майно

Щодо транспортних засобів, то окрім п'яти авто та двох мотоциклів, міський голова Дніпра має вертоліт, парусно-моторне судно та гідроцикл. Ще три автомобілі записані на дружину міського голови.

Серед інших цінностей — 5 годинників. Колекція японського мистецтва: нецке, окімоно, інро, укійо-е, кагамібута, айкуті, танто, цуба, урусі, японські ламінарні обладунки. Усього — 191 шт. Оціночна вартість колекції – більше 50 мільйонів гривень. Два колекційні автомобілі та один мотоцикл з коляскою. Також Філатов має квиток на суборбітальний політ за 1,4 млн грн. У дружини міського голови за декларацією – два кольє, дві пари сережок та каблучка з діамантом від Cartier.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок