Спортсмени з Кам’янського на Дніпропетровщині здобули призові медалі на міжнародних змаганнях з плавання

. Фото: Федерація плавання України

Спортсмени з Кам’янського здобули призові медалі на міжнародних змаганнях з плавання "Мультінейшн", що проходили в Сербії та на Кіпрі. Про це йдеться на сайті мімької ради Кам’янського.

Вихованки кам’янської дитячо-юнацької спортивної школи №5 – Анна Загоровська та Роксолана Сулейманова у складі збірної команди України у віковій категорії 16-17 років були в десятці кращих у запливах на всіх дистанціях. Українська збірна зайняла 4 загальнокомандне місце.

У місті Белград в Сербії відзначилися хлопці. У віковій каьегопії 15-16 років вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №5 Микола Котенко та Михайло Мішин у складі команди здобули золоту медаль у комбінованій естафеті 4х100м, також Микола Котенко переміг на дистанції 100 метрів у стилі батерфляй.

Міжнародні змагання "Мультінейшн" з плавання проходили одночасно 1-2 квітня у двох різних містах. У місті Лімасол на Кіпрі до змагань долучились юніори, у Сербії – юнаки.