Музиканти виступають на культурних локаціях Києва, які потребують особливої уваги громади

Музиканти виступають на культурних локаціях Києва, які потребують особливої уваги громади

Музиканти виступають на культурних локаціях Києва, які потребують особливої уваги громади
.

ZMOVA — це серія музичних виступів на культурних локаціях Києва, які потребують особливої ​​уваги. Проєкт реалізований культурною агенцією kontrabass promo завдяки підтримці Українського Культурного Фонду. 

Проєкт складатиметься з чотирьох музичних лайвів на культурних локаціях Києва, які раніше були центрами мистецьких подій, а зараз потребують фінансової та комунікаційної підтримки. За допомоги музики проєкт намагається привернути увагу громади до значущих місць столиці.

Кожна серія складається з двох частин. Перша – це роздуми самих музикантів та оповідача про творчість, а також значення обраної локації для культури України. Друга — живий виступ гурту.

Перше відео знято в Національному художньому музеї, де вже 120 років зберігають і досліджують українське мистецтво. Нині музей потребує ремонту — зокрема, завершення реставрації фасаду. На кошти благодійників уже вдалося відремонтувати вхідні двері, вестибюль, відреставрували мармурову підлогу, але досі потрібні фінанси для ремонту фасаду, скульптур левів та музейних сходів.

"Мистецтво – це та яскрава нитка, що з‘єднує покоління і регіони, усіх нас як націю. Виклики, з якими стикається галузь культури, не лишають байдужими відповідальних громадян і навіть цілі інституції, які охоче шукають формати й засоби, аби подолати труднощі", – розповідає директорка Благодійного фонду Національного художнього музею України Надія Павліченко.

Фото на обкладинці: Akim Karpach

Що відомо

  • Авторами ідеї серії музичних виступів "Zmova" є Юрій Базака, Катя Войчук (kontrabass promo) та Катя Андрієнко. Інтерв’юером та автором усіх чотирьох історій став Євген Гордєєв — засновник музичних проєктів Kurs Valut, МС Брехунець, лейблу Dnipropop та ідеолог митцівні Module у Дніпрі.
  • Hyphen Dash — проєкт трьох київських музикантів: Михайла Бірченко (ударні), Даніїла Зубкова (клавіші, електроніка), Євгена Пугачова (гітара, бас-гітара).

Читайте також

Пророчий сон композитора Макса Ріхтера: про 8-годинний концерт на розкладних ліжках

Як рейвери намагаються врятувати шедевр неоготики у Лисичанську

На початок