Пісня кропивницької виконавиці YELKA посіла друге місце у World Music Charts

Пісня кропивницької виконавиці YELKA посіла друге місце у World Music Charts

Пісня кропивницької виконавиці YELKA посіла друге місце у World Music Charts
YELKA

Пісня “Конопелечки” у виконанні кропивницької виконавиці YELKA (Світлана Буланова), яка співає етнічну музику, посіла друге місце у музичному рейтингу World Music Charts.

На вершину рейтингу потрапляють композиції, які прослухали найбільше користувачів та які отримали схвальні відгуки критиків. Пісня "Конопелечки" потрапила у грудневий ТОП пісень східноєвропейської етномузики у категорії "Музика". Світлана Буланова почула її під час експедиції у село Розумівка на Кіровоградщині від місцевої жительки Насті Павлівни Зеленько, яка народилась 1938 року.

Аранжування для пісні зробив саундпродюсер проєкту YELKA Максим Величко. У цій роботі до вже сталого творчого дуету приєднався барабанщик Максим Діденко – учасник колективів "Весняний галас", Inside The Sound, "Десь Чули".

У відеео з’являється старовинне шкіряне сито з колекції проекту "Баба Єлька". Учасники проєкту "Баба Єлька" – Світлана Буланова, Світлана Листюк та Інна Тільнова їздять в експедиції селами Кіровоградської області, де збирають українські старовині пісні, звичаї, кулінарні рецепти та речі. Назву проєкту дало ім'я бабусі Світлани Буланової – Єлька – яка жила у селі Розсохуватка на Кіровоградщині. Вона знала багато народних пісень, які переспівувала онучці.

Автор відео – кропивницький відеограф Олександр Майоров.

Ще одна пісня YELKи "Ой полинь-полиньок" посіла 11-те місце у розділі “Відео” у цьому ж чарті у грудні. Композицію створили на основі народної пісні, записаної у селі Листопадове Новомиргородського району від фольклорного колективу "Берегиня". Автор аранжировки Максим Величко, відео – Олександр Майоров.

Читайте також

  • Учасники проєкту “Баба Єлька” привезли в Кропивницький з Благовіщенського півторастолітню скриню для речей і діжку для тіста, якій більше півсотні років.
  • Учасниці пошукового проєкту "Баба Єлька" з Кропивницького зібрали 120 старовинних рушників.
  • Учасниці проєкту "Баба Єлька" з Кіровоградщини показали найцінніші вишиті сорочки зі своєї колекції.

На початок