Обговорюючи спеціальний різдвяний випуск серіалу "Доктор Хто", один з його сценаристів Стівен Моффат поділився думками щодо штучного інтелекту. Він вважає, що чим більше його використовують, тим гіршим буде результат.
Про це 5 грудня розповідає The Guardian.
Сценаристи Стівен Моффат і Рассел Девіс обговорили вплив штучного інтелекту на креативні індустрії перед різдвяним спецвипуском "Доктора Хто".
"Люди напрочуд дешеві, ми вражаємо людей щодня. І на відміну від усього іншого в історії, чим більше ми використовуємо [штучний інтелект], тим менше від нього користі", — зауважив Моффат.
"Тому чим більше контенту виробляє штучний інтелект, тим більше він поглинає свій власний контент і ходитиме по колу".
Втім, Девіс зауважив, що телебачення працює за таким же принципом уже давно. На що Моффат зазначив, що у людей все ж з'являються нові ідеї, а от у штучного інтелекту їх ніколи не буде, бо це не те, чим займається програма.
Що відомо про серіал "Доктор Хто"
"Доктор Хто" — британський науково-фантастичний телесеріал компанії BBC, що з перервами триває від 1963 року. Це один із найтриваліших серіалів усіх часів і важлива частина британської попкультури.
Серіал оповідає про пригоди мандрівника в часі, відомого як Доктор, та його супутників. Вони досліджують час і простір, розв'язуючи різні проблеми й відновлюючи справедливість.
Головного героя — Доктора — у кожному сезоні грають різні актори. Нового, п'ятнадцятого Доктора, грає Шуті Ґатва (перший темношкірий актор, перший актор африканського походження та перший відкритий квір-актор у цій ролі).
Спецвипуск вийде цьогоріч вийде в ефір на Різдво.
У серії під назвою "Радість для світу" Джой (яку грає акторка серіалів "Дівчата з Деррі" та "Бріджертони" Нікола Кохлан) поселяється в лондонському готелі 2024 року і виявляє, що в ньому є потаємні двері до готелю "Час", де вона зустрічає Доктора.
Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.
Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok
Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]