Співачка Michelle Andrade презентувала нову пісню "Краля", присвячену підтримці дівчат і важливості впевненості в собі.
Виконавиця поділилася, що через цей трек прагне показати дівчатам, що їх люблять не за досягнення чи зовнішність, а за те, ким вони є. Сингл має на меті надихнути на усвідомлення самоцінності та прийняття себе без потреби доводити щось іншим.
Michelle Andrade розповіла Ксенії Івась в ефірі шоу "Вікенд нової музики" на Радіо Промінь про те, чим надихалася під час створення пісні "Краля", а також поділилася особистими історіями про боротьбу з сумнівами та заниженою самооцінкою.
Текстову версію для Суспільне Культура підготувала Олена Кірста.
Відвідувачі Atlas Festival мали змогу почути твою нову пісню "Краля" наживо, а тепер ти презентуєш її для слухачів "Вікенду нової музики" як прем'єру. Розкажи про цей реліз.
Це не перша моя пісня про girls power, але ця особлива, тому що в якийсь момент я відчула, що хотіла б підтримати дівчат. Бо я знаю, що у багатьох є свої моменти й комплекси, іноді не вистачає когось, хто б казав тобі, що ти крута. Часом я бачу серед своїх подруг, як їм здається, що їх любитимуть тільки за якісь досягнення: коли вони гарно одягнені чи щось добре зробили.
Насправді ж це несправжня дружба чи кохання — тебе мають любити просто за те, що ти є. Іноді важко це розуміти та відчувати, тому мені було важливо цією піснею надихнути дівчат. Не обов'язково робити гарні справи й мати класну роботу, щоб відчути себе крутою. Я створила цю пісню, щоб дівчата почувалися впевненими, тож пісня "Краля" — про відчуття впевненості в собі.
Мене щиро вразила історія, яку ти розповіла в шоу "Селекція", про те, що поки в тебе всі вірили, ти в собі сумнівалася...
Я не знаю, чому так було. У моєму оточенні багато знайомих, які прагнуть довести всім, хто не вірить у їхній талант, що вони найкрутіші саундпродюсери чи стилісти. У мене навпаки — всі в мене вірили, а мій найголовніший критик — я сама. Насправді іноді це дуже дратує, бо всі довкола казали мені: "Мішель, ти можеш, у тебе все вийде".
Багато років усе робили для мене продюсери, і я не вважала це своїми перемогами. Тепер, маючи досвід власного продюсування, я зрозуміла, що це й мої заслуги. Важливо відчувати результат не від когось, а від себе.
У моменти, коли ти в собі сумнівалася, чи говорила ти про це з кимось? Чи тримала це в собі, і потім це виливалося в нічні істерики?
Я спочатку все переживаю в собі, не хочу нікому розповідати, а потім можу поділитися з близькими людьми, але мені це дається важко. Наприклад, про всі мої слабкі сторони зараз знає мій менеджер: де я можу заплакати чи бути вразливою. Раніше я нікому не довіряла, а тепер зрозуміла, що можна довіряти своїм людям, яких обрало твоє серце і які можуть тебе підтримати. Іноді важко дивитися на себе збоку, тому чудово, коли ти можеш звернутися за порадою до близьких.
Ти можеш звернутися до хлопців та дівчат, які нас слухають і, можливо, мають думки на кшталт "Я недостатньо хороший". Що б ти сказала тим, хто має занижену самооцінку?
Насправді це дуже сумно, і я розумію ці почуття. Вчора я натрапила на TikTok, де дівчинка каже: "На все, що я скажу, ти відповідай «ні»", і виходять фрази типу "Я не вірю у своє майбутнє", "Я не вірю у свої сили". Це так мене налякало, бо я зрозуміла, що не хочу подібного собі й навіть не хочу про це думати.
Я усвідомила, що люди можуть мати такі думки, тому важливо виховувати позитивне мислення. Це нелегко, адже наша голова звикла проєктувати часом не найкращі сценарії. Дівчата й хлопці, зробімо челендж на 21 день. Якщо впродовж цього періоду виникає негативна думка, перетворюйте її на позитивну, дивіться на цю ситуацію під іншим кутом. Наприклад, можна не казати, що у вас нічого не вийде, а навпаки — стверджувати, що вам усе вдасться. З часом це стане звичкою, як чистити зуби.
Чи впливають на твоє життя стереотипи на кшталт "Якщо ти красива, то не дуже розумна"?
Звичайно, я стикалася з ними, і вони впливали на мене. І ця фраза також. Коли я переїхала в Україну і пішла в школу тут, я зрозуміла, що однієї краси буде замало. У Болівії люблять красивих дівчат і жінок, і я знаю, що якби залишилася там, я б просто гарно ходила подіумом. І все. Звісно, людину зустрічають за одягом, але коли починаю розмовляти з людьми, вони розуміють, що зі мною можна говорити на будь-які теми.
А чи траплялося таке, що твоя зовнішність ставала перешкодою і, можливо, тебе через це недооцінювали?
Можливо, таке було в дитинстві чи підлітковому віці, але зараз — ні. Зараз мені байдуже на думку оточення, адже я знаю, чого варта. Тепер я обираю, з ким спілкуватися, не тягнуся до людей, які мені нецікаві чи яким я не подобаюся.
У які моменти врода тобі допомагала і чи ти нею користувалася? Чи бувало таке, що тобі треба було доводити, що ти не просто красива картинка, а ще й людина з глибоким змістом і талантами?
Моя врода допомагає мені, коли я знайомлюся з батьками хлопців (сміється). У мене мила зовнішність, а всередині — вогонь. Раніше для мене було важливим те, що про мене думають інші люди, я хотіла комусь щось довести. Зараз я сама обираю своє оточення і ці люди знають, якою я є насправді, з ними я можу бути відвертою і говорити на будь-які теми. Раніше я не мала такої сильної любові до себе, не знала, що себе можна поважати, думала, що можу бути цінною лише тоді, коли подобаюся іншим.
З чим ти до нас завітаєш наступного разу? Що це буде за реліз?
Це буде реліз на тему кохання, пісня вже майже готова. Я сподіваюся, що вона залишиться у ваших серцях та головах, тому що, мені здається, її співатимуть усі.
Щоб не пропускати найкращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст-шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.
Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.
Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok
Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]