Художня гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола можливість виступити у фіналі літніх Олімпійських ігор 2024.
Яким був шлях наймолодшої української учасниці Олімпіади в історії художньої гімнастики і як Таїсія Онофрійчук потрапила на дебютні ігри в Парижі — читайте на Суспільне Спорт.
Суспільне Культура публікує добірку музики та пісень, які спортсменка використала у своїх номерах.
Michael Jackson — Thriller
У першій вправі з обручем юна гімнастка виступила під культову композицію короля попмузики 90-х Майкла Джексона.
У цьому виді програми вона отримала від суддів оцінку 34,250 бала — п'ятий результат серед усіх учасниць.
Glee — Diamonds Are a Girl's Best Friend / Material Girl
Під супровід запальної композиції з телесеріалу Glee Таїсія Онофрійчук виступила з м'ячем. І, схоже, динамічна кавер-версія пісні Мерилін Монро таки позитивно вплинула на фінальний результат: у цій дисципліні українка здобула другий результат — 35,250 бала. Випередила її лише чинна чемпіонка світу, німкеня Дар'я Варфоломєєв.
Power-Haus — Haze
Вправу з булавами наша гімнастка виконала під інструментальну композицію Haze, яка підкреслила напружену атмосферу змагання. У цій дисципліні спортсменка отримала 33,750 бала та вийшла на друге місце загального заліку.
Julie Andrews, Dick Van Dyke & The Pearlie Chorus — Supercalifragilisticexpialidocious
Зі стрічкою Онофрійчук виступила під веселу й динамічну пісню з дитячого фільму "Меррі Поппінс" 1964 року. Довершивши кваліфікацію виступом на 32,500 бала у цій вправі, Онофрійчук достроково гарантувала собі участь у фіналі.
Що відомо про участь Таїсії Онофрійчук на Олімпіаді-2024
Таїсія Онофрійчук — наймолодша українська учасниця Олімпіади в історії художньої гімнастики. На цьогорічних змаганнях у Парижі вона дебютувала не лише на олімпійському рівні, а й загалом у дорослих змаганнях.
Як пише Суспільне Спорт, на французький килим українка виходила з широкою усмішкою і, здавалося, безстрашною волею. Пізніше в коментарі гімнастка підтвердила, що "хвилювалася менше, ніж на минулих стартах".
Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.
Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok
Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]