Лопанську набережну в Харкові реконструюють? Місто замовило проєкт за мільйон гривень

Лопанську набережну в Харкові реконструюють? Місто замовило проєкт за мільйон гривень

Місто замовило проєкт реконструкції Лопанської набережної за мільйон гривень
Ймовірний проєкт нової Лопанської набережної. Харківський антикорупційний центр/Презентація Харківської міськради

На розроблення проєкту реконструкції Лопанської набережної у Харкові планують витратити трохи більш як мільйон гривень. Департамент будівництва та шляхового господарства міськради уклав договір із ТОВ "Хорда-ЮА".

Про це повідомляє Харківський антикорупційний центр.

Згідно з повідомленням у системі публічних закупівель ProZorro на розроблення проєкту планують витратити з бюджету 848,6 тисячі гривень, і ще 190 тисяч — на експертизу.

Проєкт має бути готовий до кінця 2024 року.

У проєкті треба буде спланувати 203 метри пішохідної зони по Лопанському провулку та 194 метри пішохідної зони по набережній — загалом близько 400 метрів.

Також мають прописати реконструкцію не тільки пішохідної зони, а й водопроводу, каналізації, зовнішнього освітлення та інші важливі для повсякденного життя харків'ян речі: дорожні знаки, лави, ліхтарі, урни, огородження і так далі.

Про плани реконструювати набережну міський голова Ігор Терехов розповідав ще у 2023 році під час інвестиційного форуму Kharkiv: Restart.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок