Друга виставка, присвячена к-попу: музей "Ґреммі" відкриє інтерактивну експозицію з гуртами Hybe

Друга виставка, присвячена к-попу: музей "Ґреммі" відкриє інтерактивну експозицію з гуртами Hybe

Виставка Hybe: We Believe in Music у музеї "Ґреммі"
Постер до виставки Hybe: We Believe in Music. Grammy Museum

У Музеї "Ґреммі" відкриють інтерактивну виставку Hybe: We Believe in Music, присвячену к-попу та творчості артистів компанії Hybe. Зокрема, тут представлять речі гуртів BTS, Tomorrow X Together, Enhypen та інших.

Про це 9 липня розповідає AP News.

Виставка триватиме з 2 серпня по 15 вересня.

"Hybe та їхні артисти представляють сьогодення та майбутнє світового музичного ландшафту, і мета цієї виставки поглибити вдячність та повагу до його творців і виконавців", — сказав директор музею Майкл Стіка.

На сайті музею зазначено, що виставка простежує еволюцію та вплив Hybe, демонструючи артефакти артистів, які легко впізнати. Зокрема, тут будуть представлені оригінальні вбрання зі знакових музичних кліпів:

  • Yet To Come (The Most Beautiful Moment) гурту BTS;
  • Maestro гурту Seventeen;
  • Sugar Rush Ride гурту Tomorrow X Together;
  • Sweet Venom гурту Enhypen;
  • Easy гурту Le Sserafim.

На виставці також представлять аксесуари та сценічне вбрання репера Zico, гуртів fromis_9, BoyNextDoor, TWS, &Team та Illit.

Крім того, в окремій кімнаті відтворять атмосферу виступу гурту BTS з піснею Butter на церемонії "Ґреммі" у 2022 році та поставлять спеціальну фотокабіну, де відвідувачі музею зможуть зробити фото із зображенням улюблених к-поп-виконавців.

Натомість гурт NewJeans дочірньої компанії Hybe — Ador — не увійшов до експозиції. Це пов'язують із конфліктом між керівництвом лейблів, а у Hybe зауважили, що участь дівчат у виставці залежала від рішення Мін Хіджін — генеральної директорки Ador.

Це вже не перша виставка, присвячена к-попу в музеї "Ґреммі". З 10 квітня до 10 червня тут відбулася перша тимчасова експозиція — KQ ENT (ATEEZ та xikers): A Grammy Museum Pop-Up.

У галереї на третьому поверсі можна було побачити речі, присвячені творчості гуртів ATEEZ та xikers, які перебувають під управлінням агенції та менеджмент-лейблу KQ Entertainment.

Тоді директор музею Стіка зазначав, що корейська музика — одне з "найбільших явищ в історії записаної музики та культури", тому протягом наступних двох років тут відбудеться кілька спеціальних програм.

Музей "Ґреммі" — це інтерактивний освітній музей, присвячений історії та переможцям однойменної премії.

Музей має інтерактивні сенсорні екрани, відео, студії звукозапису та колекцію історичних музичних артефактів, включно з костюмами та інструментами з церемонії вручення премії, рукописними текстами пісень, платівками та аудіо- і відеозаписами.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок