Рекорд на "Дитячому Євробаченні": Суспільне отримало понад 300 заявок на участь у нацвідборі

Рекорд на "Дитячому Євробаченні": Суспільне отримало понад 300 заявок на участь у нацвідборі

Суспільне отримало 309 заявок на участь у нацвідборі на "Дитяче Євробачення"
"Дитяче Євробачення 2024" відбудеться в Іспанії. Фото: EBU

Суспільне Мовлення отримало рекордні 309 заявок на участь у національному відборі на "Дитяче Євробачення 2024". 272 з них подали сольні виконавці. Приймання заявок на участь у нацвідборі тривало з 5 червня по 3 липня включно. Лонгліст учасників оприлюднять до 25 липня.

Для того щоб взяти участь у відборі, необов'язково було мати авторську пісню — достатньо було лише записати два кавери та особисте відеопредставлення. Та попри це близько 19 % учасників додатково подали на розгляд оригінальну композицію.

Загалом 83 % з усіх заявок подали дівчата, 17 % — хлопці.

"48 годин щастя, радості, цікавих відкриттів та несподіваних моментів. Іноді шок, іноді милування, але завжди про музику, завжди про любов. Саме так пройшли мої останні дві доби відбору та перегляду рекордних для нас 309 заявок. Мурахи по шкірі в передчутті звершень, які очікують наших дітей попереду", — поділилася музична продюсерка нацвідбору Світлана Тарабарова.

Цьогоріч у лонгліст увійде не більш як 15 учасників: його оголосять на платформах Суспільного до 25 липня.

За правилами, учасники мають взяти участь у літній "зірковій школі". На базі Будинку звукозапису Українського Радіо буде організовано прослуховування та навчання юних артистів за участі професіоналів музичної індустрії, які допоможуть учасникам всебічно розвинути свої таланти: отримати нові знання та навички з вокалу, хореографії й акторської майстерності.

За написання авторських пісень для шістки фіналістів, відібраних за результатами навчання, цьогоріч відповідатимуть музична продюсерка нацвідбору Світлана Тарабарова та сонграйтер Євген Тріплов, за візуальнмй аспект нацвідбору та сценічні постанови учасників — режисер і креативний продюсер Євген Кот.

Фінал національного відбору на "Дитяче Євробачення 2024" відбудеться у вересні у форматі телевізійного концерту.

Що відомо про "Дитяче Євробачення 2024"

22-й Дитячий пісенний конкурс "Євробачення" вперше в історії пройде в Іспанії. Фінал відбудеться 16 листопада на арені Caja Mágica в Мадриді.

Іспанія прийняла запрошення провести конкурс після того, як минулого року в Ніцці посіла друге місце — тоді перемогу здобула 13-річна француженка Зої Клозюр з піснею Cœur.

Але оскільки правила не вимагають від мовника-переможця приймати шоу, то Франція вирішила вдруге підряд не проводити конкурс, і організацію взяв на себе іспанський мовник RTVE.

У 2023 році Україну представляла Анастасія Димид з піснею "Квітка", яка принесла найкращий результат на "Дитячому Євробаченні" з 2018 року — 5 місце. Всього українка отримала 128 балів: 45 — від журі й 83 бали від глядачів, завдяки чому опинилася на 3 місці в телеголосуванні.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери "Євробачення".

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі "Євробачення 2024".

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок