Звільнення з посади не означає демобілізацію: Вакарчук лишається в ЗСУ — пресслужба

Звільнення з посади не означає демобілізацію: Вакарчук лишається в ЗСУ — пресслужба

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук. Фото: Олександр Синиця/УНІАН

Український співак, лідер гурту "Океан Ельзи" та лейтенант Збройних сил України переводиться на нову посаду в війську.

Про це повідомляє "Главком".

Раніше низка ЗМІ писали про те, що співак демобілізувався, посилаючись на декларацію Вакарчука від 24 травня 2024 року. У ній вказано, що він подає її перед безпосереднім звільненням. Електронний звітний документ охоплює час від 1 січня 2024 року до 9 травня 2024 року. В декларації не вказано військової частини та посади Вакарчука.

В коментарі для "Главкому" пресслужба співака повідомила, що попри звільнення той і надалі проходить військову службу в ЗСУ. Там зазначили, що звільнення з посади не означає демобілізацію з війська. Вакарчука перевели з однієї посади на іншу. Про те, на яку саме посаду його перевели, пресслужба не повідомила.

За час служби в ЗСУ Вакарчук заробив близько 850 тисяч гривень зарплати військового.

"Щодо отриманих коштів, то вони йшли у фонд, через який ми допомагаємо і силам оборони, і цивільним", – повідомили у пресслужбі, говорячи про благодійний фонд Святослава Вакарчука "Люди майбутнього".

Що відомо про Святослава Вакарчука і його службу в ЗСУ

  • Офіцер запасу Святослав Вакарчук мобілізувався до лав територіальної оборони Львівщини 6 березня 2022 року.
  • Під час російсько-української війни Вакарчук проводить концерти для військових, чим підіймає морально-психологічний стан бійців. Станом на жовтень 2022 року Вакарчук зіграв 150 концертів для військових, за даними порталу "Армія Inform".
  • 23 лютого гурт "Океан Ельзи" випустив пісню "Відповідь" вперше за два роки. Кліп до пісні записали в Будинку звукозапису.
  • В березні гурт анонсував перший англомовний альбом восени до 30-річчя колективу.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок