Залізний генерал: харківське видавництво оголосило дату виходу біографії ексголовкома ЗСУ Валерія Залужного

Залізний генерал: харківське видавництво оголосило дату виходу біографії ексголовкома ЗСУ Валерія Залужного

Стали відомі деталі книги про ексголовкома ЗСУ Валерія Залужного
Валерій Залужний. Фото: Офіс президента

Біографічна книга "Залізний генерал. Уроки людяності" про колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного вийде друком у видавництві Vivat в серпні. Її написала колишня радниця Страткому ЗСУ при Залужному Людмила Долгоновська.

Про це повідомляє видавництво Vivat у соцмережах.

В книжці Долгоновська розкриє секрети авторитету генерала в військах, а також розповість, як пройшли перші дні повномасштабного вторгнення в командному пункті та як відбулося становлення Залужного як особистості і військового фахівця.

Авторка працювала радницею головнокомандувача ЗСУ зі стратегічних комунікацій з 2021 по 2023 роки. Вона була в близькому оточенні Залужного в той час та впевнена, що розуміє, як він ухвалював рішення, хто підтримував генерала і що додавало йому наснаги просто "робити свою роботу". В книзі Залужний постає не тільки офіцером-військовим, а і батьком та чоловіком.

"Цією книжкою я засвідчую лідерство генерала Залужного і його внесок у нашу спільну велику боротьбу за свободу. Мені хочеться, щоб ми частіше дякували військовим — від солдата до чотиризіркового генерала. Ця книжка – моє величезне «дякую» Валерію Залужному за його служіння своїй державі, за наставництво й уроки, які я винесла, працюючи поруч із ним", — розповіла Долгоновська для "Української Правди".

Нагадаємо, 23 травня росіяни обстріляли харківську типографію "Фактор-друк" — одну з найбільших у Європі. Найбільших фінансових збитків через це зазнало видавництво Vivat, яке належить до того ж холдингу, що й постраждала друкарня. У інтерв'ю Суспільне Культура директорка видавництва Vivat Юлія Орлова зауважила, що видавництво продовжуватиме працювати в Харкові.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок