"Як жінки уявляють секс, коли можуть бути анонімними": у видавництві "Ще одну сторінку" вийде книжка Джилліан Андерсон

"Як жінки уявляють секс, коли можуть бути анонімними": у видавництві "Ще одну сторінку" вийде книжка Джилліан Андерсон

У видавництві "Ще одну сторінку" вийде книжка Джилліан Андерсон
Англомовне видання книжки Джилліан Андерсон Want. Instagram/1morepage.ua

У 2025 році в Україні видадуть книжку Want американської акторки Джилліан Андерсон. Там вона зібрала анонімні листи, які розповідають про те, як жінки ставляться до сексу.

Про це 20 червня повідомило видавництво "Ще одну сторінку".

"Want показує, як жінки уявляють секс, коли можуть бути абсолютно анонімними", — йдеться у пості.

Ідея книги з'явилася після того, як Андерсон закликала жінок анонімно ділитися своїми сексуальними фантазіями. Це сталося після популярності її ролі харизматичної терапевтки Джин Мілберн у серіалі від Netflix "Сексуальна освіта",

Книжка вийде у серпні 2024 року у видавництві Bloomsbury Publishing. Серед 174 історій схована і її власна.

"Ми знайшли баланс між тим, що здається справжнім і правдивим, і тим, що не перетворює всю книгу на розповідь про мене. Так, у мене є ідентифікація, і, сподіваюся, у багатьох жінок, які її читають, теж буде ідентифікація. Але вона про жінок разом. Це дослідження наших внутрішніх світів",розповідає акторка.

Український переклад слід чекати у 2025 році.

нова книжка
Джилліан Андерсон. Instagram/gilliana

Хто така Джилліан Андерсон

Джилліан Андерсон — американська акторка театру, кіно та телебачення, письменниця, благодійниця та активістка.

Роботою, що принесла їй славу, стала роль агентки ФБР, судово-медичної експертки Дейни Скаллі у серіалі "Цілком таємно".

Також вона зіграла прем'єр-міністрку Великої Британії Маргарет Тетчер у четвертому сезоні телесеріалу Netflix "Корона" (2020) та Елеонору Рузвельт у серіалі "Перша леді" (2022).

Акторка здобула низку нагород, зокрема дві премії "Еммі", дві премії "Золотий глобус" та чотири премії Гільдії кіноакторів США.

У 2016 році Андерсон призначили почесним офіцером Найвищого ордену Британської імперії (OBE) за її заслуги в драматичному мистецтві.

Джилліан Андерсон також приєдналася до благодійного аукціону від організації War Child UK, яка підтримує, зокрема, постраждалих українських дітей. Актриса закликала фанатів донатити й підтримувати маленьких українців.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок