Короткометражний фільм української режисерки показали на французькому телебаченні

Короткометражний фільм української режисерки показали на французькому телебаченні

Фільм Марії Кондакової "Чорничне літо" показали у Франції
Постер до фільму "Чорничне літо" Марії Кондакової. Facebook/Masha Kondakova

На французькому телеканалі "France 3" 18 червня показали фільм франко-української режисерки Марії Кондакової "Чорничне літо".

Про це виданню "Детектор медіа" розповіли автори стрічки.

В основі фільму історія про дівчину, яка разом з матір'ю та сестрою збирає чорницю в лісі біля Києва. Але вона відволікається на коханого і вони заходять все глибше в ліс, забувши про небезпеку.

"Я дуже рада анонсувати, що мій короткометражний фільм Blueberry Summer завтра вийде в етер France 3. Вітаю команду, нашу роботу побачить вся Франція і потім весь світ", написала режисерка у Facebook.

Стрічку зняли влітку 2023 року в Києві. Продюсерами стали Тьєррі Лунас та Ольга Бесхмельниціна.

Режисерка розповідає, що відчувала нагальну потребу зняти цю історію: "Відвідуючи свою родину, я була вражена життям у Києві. Незважаючи на бомбардування і втому, люди продовжують жити, кохати, мріяти..."

Оператором став Володимир Іванов, відомий за фільмами "Погані дороги" та "ШТТЛ".

Марія Кондакова — французько-українська режисерка документального й ігрового кіно.

Навчалася у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, після чого зняла короткометражну ігрову стрічку "Листопад", яку відібрали на Міжнародний кінофестиваль у Локарно. Загалом фільм отримав 15 нагород, серед яких – "Найкращий короткометражний фільм" на Одеському кінофестивалі.

Кондакова переїхала до Парижа, де працює акторкою та режисеркою.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок