Скучили за "Грою престолів"? Мартін розповів, що раніше скасований серіал "Десять тисяч кораблів" таки знімуть

Скучили за "Грою престолів"? Мартін розповів, що раніше скасований серіал "Десять тисяч кораблів" таки знімуть

Джордж Мартін анонсував ще один спін-офф до "Гри престолів"
Кадр із серіалу "Гра престолів". Фото: @ASOIAFQuotesGOT/X

Творець "Гри престолів", американський письменник Джордж Мартін повідомив, що цей спіноф до основної історії, який анонсували ще у 2021 році, таки вийде на екрани. Сценарій напише драматургиня Ебоні Бут, яка отримала Пулітцерівську премію у 2024 році.

Про це розповідає Independent.

Дія спінофу "Десять тисяч кораблів" відбувається задовго до основного сюжету "Гри престолів".

В центрі сюжету — історія принцеси Німерії, засновниці дому Мартелів та королівства Дорн, яка після війни з Валірією відвела свій народ з Ессоса до Вестероса, для чого знадобився величезний флот.

У своєму блозі Мартін написав: "Ми всі дуже схвильовані цим проєктом... хоча все ще намагаємося зрозуміти, як ми збираємося платити за десять тисяч кораблів, триста драконів і тих гігантських черепах".

Раніше над проєктом працював Браян Гельгеланд. До того як серіал вирішили зняти з виробництва, він розповідав, що написаний ним сценарій "вийшов чудовим", і порівняв пілотний епізод з фільмами про Синдбада, "Одіссеєю" Гомера та біблійною історією про Мойсея.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок